Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 23 grudnia 2014, 17:24    

Życzenia Moderatora Generalnego


Boże NarodzenieNadchodzą Dni Bożego Narodzenia. W tym czasie pochylimy się nad Tajemnicą Bożej Miłości, objawionej nam w znaku małego Dziecka, w którym przyszedł do nas sam Bóg.

Św. Jan Paweł II rozważając tę niezwykłą Tajemnicę, powiedział: „W uroczystość Bożego Narodzenia rodzi się gorące pragnienie, taka pokorna modlitwa, aby ludzie naszego wieku przyjmowali Chrystusa – ludzie różnych krajów i kontynentów, różnych języków, kultur i cywilizacji: ażeby Go przyjmowali; aby Go odnajdywali na nowo; aby dana im była ta Moc, która jest tylko z Niego, tylko w Nim”.

W tym świętym czasie Bożego Narodzenia oraz
w Nowym Roku Pańskim 2015, w imieniu swoim
i całego Ruchu Światło-Życie, życzę nieustannego odnajdywania Chrystusa i doświadczania Jego Mocy.

Biskup Nominat Adam Wodarczyk
Moderator Generalny Ruchu Światło-Życie

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE