Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 11 kwietnia 2017, 22:47    

Życzenia na Triduum Paschalne 2017


„Tajemnica, którą adorujemy w okresie Wielkiego Tygodnia to wspaniała historia miłości, która nie zna przeszkód. Męka Pańska trwa aż do końca świata, gdyż jest to historia uczestniczenia w cierpieniach całej ludzkości i nieustanna obecność w wydarzeniach życia osobistego każdego z nas. Tak więc Triduum Paschalne jest pamiątką dramatu miłości, który daje nam pewność, że nigdy nie będziemy opuszczeni w życiowych próbach”.

papież Franciszek, 23.03.2016

Bóg, który jest Miłością, przez ofiarę Chrystusa wszedł nieodwołalnie w osobiste życie każdego z nas, aby nawet najtrudniejsze doświadczenia napełnić swoją miłującą obecnością. Niech czas świętowania Paschy będzie czasem doświadczania miłości, która nie zna przeszkód, abyśmy doświadczywszy jej, mogli słowem i życiem głosić światu, czym jest prawdziwa miłość, tak bardzo dziś przez wszystkich poszukiwana.

Z serdecznymi pozdrowienia i zapewnieniem o modlitwie

Katarzyna i Paweł Maciejewscy

para krajowa Domowego Kościoła,
gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie

ks. Tomasz Opaliński

moderator krajowy DK
KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE