Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 23 marca 2016, 22:25    

Życzenia na Wielki Czwartek


„To On nas gromadzi w Wielki Czwartek na kształt Eucharystii umieszczanej w cyborium. On sprawia, że czujemy się złożeni w Jego ręce, czujemy się zjednoczeni, a potem znów rozdzieleni i rozdani pomiędzy wiernych. Każda radość płynie z tej kapłańskiej komunii, którą obdarza nas Jezus, nasz Pan: z jedności w Duchu i jedności w Oblubienicy, którą jest Kościół – jeden, święty Kościół. Z tej komunii rodzą się później wszystkie sytuacje, w  których kapłan chwali Boga”.

kard. Jorge Mario Bergolio – papież Franciszek

Drogie Osoby czerpiące łaski z Sakramentu Święceń!

Życzymy radości płynącej ze zjednoczenia z Chrystusem oraz posługiwania we wspólnocie Kościoła. Dziękujemy za posługę na rzecz małżeństwa i rodziny, za mobilizowanie do bezinteresownej służby.

Z serdecznymi pozdrowieniami i zapewnieniem o modlitwie

Katarzyna i Paweł Maciejewscy

para krajowa Domowego Kościoła,

gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE