Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 12 kwietnia 2017, 22:26    

Życzenia Odpowiedzialnej Głównej INMK


pascha17aW ostatnich dniach ziemskiego życia Jezusa Chrystusa była przy Nim Matka, Maryja. Z wiarą w sercu dzieliła z Synem doświadczenie odrzucenia, bólu konania i mroku śmierci. Z nadzieją w sercu oczekiwała na Jego Zmartwychwstanie. Niech przez wstawiennictwo Maryi, Matki życia, znającej zwycięską moc Krzyża, Zmartwychwstały Pan zwycięża grzech i wszelkie zło w nas, w życiu naszych bliskich, naszych wspólnot i całego polskiego Narodu.

Życzenia radosnego i pełnego nadziei na życie obfite w Chrystusie Panu świętowania Wielkiej Nocy posyłam w imieniu wszystkich członkiń Instytutu Niepokalanej Matki Kościoła,

 Jolanta Szpilarewicz

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE