Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 23 grudnia 2015, 16:50    

Życzenia wspólnoty INMK


Bóg miłuje człowieka i ma dla niego i dla całego rodzaju ludzkiego wspaniały plan. (…) To jest wspaniała, radosna nowina, która wybrzmi w tę dzisiejszą noc.

Ks. Franciszek Blachnicki

Proszę przyjąć serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, abyśmy kontemplując tajemnicę Miłosierdzia Bożego w przyjściu na świat Jednorodzonego Syna Ojca, dotknięci i przemienieni Jego przebaczeniem, przyczyniali się do budowania bardziej ludzkiego świata. Niech Nowy Rok 2016 obfituje w znaki obecności i bliskości Boga, który jest miłosierny.

Jolanta Szpilarewicz, Odpowiedzialna główna

oraz członkinie Instytutu Niepokalanej Matki Kościoła

Krościenko, Narodzenie Pańskie 2015

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE