Jaki jest właściwy sposób, aby wziąć oxandrolone dla kobiet?

Oxandrolone to rodzaj sterydu anabolicznego, który zyskał popularność ze względu na swoje bezpieczeństwo i minimalne skutki uboczne. W przeciwieństwie do wielu innych sterydów, ten lek jest świetny dla dziewcząt i kobiet. Jakie są jego szczególne cechy? Jak go brać? Jakie są możliwe skutki uboczne podczas kursu? Dzięki naszemu internetowemu sklepowi ze sterydami anabolicznymi możesz zamówić oxandrolone cena w aptece.

Kobiety i anaboliki

W praktyce stosowanie leków hormonalnych jest zjawiskiem powszechnym. Najczęściej stosuje się je w leczeniu nowotworów. Ale nawet przy takiej recepcie przyjmowanie powinno odbywać się pod ścisłym nadzorem lekarzy. W przeciwnym razie wzrasta ryzyko wirylizacji. A co z aktywnym braniem sterydów w celu osiągnięcia wyników sportowych. W takiej sytuacji skutki uboczne dla kobiet byłyby silniejsze.

Nietrudno wyjaśnić popularność sterydów wśród dziewcząt i kobiet. Przyjmowanie takich suplementów przyspiesza przyrosty wytrzymałości i siły, hipertrofię mięśni, poprawę samooceny i pewności siebie, zwiększenie sprawności seksualnej i podniesienie libido. Wszystkie wymienione wyżej czynniki są ważne zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Problem w tym, że płeć piękna powinna zachować ostrożność przy przyjmowaniu takich leków. W szczególności należy wziąć pod uwagę procentową zawartość tłuszczu, masę ciała, aktywność metaboliczną, warunki życia i odżywiania, poziom zdrowia i tak dalej. To jest powiedziane, biorąc wszelkie silne sterydy powinny być zawsze wykonane pod nadzorem lekarza.

Jeśli mówimy o najbezpieczniejszych sterydach dla kobiet, powinniśmy podkreślić oxandrolone. Jego główną cechą jest brak wirylizacji w zasadzie. Poza tym branie go nie wpływa w żaden sposób na tzw. strefy wzrostu u początkujących sportowców. Jedyne co będzie inne to dawkowanie. W anaboliki-pl możesz kupić różne sterydy, spalacze tłuszczu i antyestrogeny w niskiej cenie.

Ile powinienem wziąć?

Równie ważną kwestią jest dawkowanie leku. Mężczyźni powinni więc przyjmować 40-80 mg dziennie, a kobiety i dzieci znacznie mniej - 10-30 mg dziennie. Nie należy przyjmować całej dawki naraz - dzieli się ją na dwie lub trzy dawki. Wyjaśnienie tego zalecenia jest proste. Osobliwością sterydu jest to, że jego okres półtrwania wynosi około 7-8 godzin. W związku z tym, jeśli podzielimy spożycie na kilka porcji i każdą z nich przyjmiemy o jasno określonej porze, stężenie substancji będzie stałe przez cały dzień.

Jeśli suplement zostanie przyjęty w całości na raz, to po 8-9 godzinach w organizmie nie pozostanie po nim żaden ślad. Aby więc uzyskać najlepszy efekt, spożycie powinno być stałe.

Co do zwiększania dawki, co robi wielu sportowców, to nie ma to większego sensu. Przyjmowanie więcej niż 100 mg dziennie nie daje dodatkowych efektów. Jednocześnie wzrasta koszt, bo ten lek nie jest tani.

Średni czas trwania kursu powinien wynosić co najmniej 30 dni, idealny to 60 dni.