Jasna i ciemna strona stanozololu

Stanozolol jest bardzo popularny w kulturystyce, ponieważ jego działanie różni się od większości sterydów. Produkt ma tylko niewielki wpływ na masę ciała, ale ma tendencję do nadawania mięśniom większej definicji, zwiększa rafinację żył i spala tłuszcz, dlatego jest stosowany szczególnie w kursach suszenia.

Definicja mięśni jest jednym z głównych efektów stanozololu; znaczny wzrost siły i wytrzymałości, cenny efekt w powerlifting i lekkoatletyki; spalanie tłuszczu; zwiększony apetyt; i usuwanie nadmiaru płynów z organizmu.

Według badań naukowych doustny stanozolol w dawce 0,2 mg na kilogram masy ciała sportowca obniża poziom globuliny wiążącej hormony anaboliczne o 50%. Oznacza to, że skuteczność przyjmowania innych sterydów w połączeniu ze stanozololem będzie znacznie zwiększona.

Skutki uboczne

Lek nie przekształca się w estrogeny, więc nie powoduje skutków ubocznych takich jak ginekomastia i obrzęki. Ogólnie rzecz biorąc, Stanozolol jest jednym z najbezpieczniejszych sterydów w chwili obecnej, skutki uboczne winstrolu są rzadkie i przy prawidłowo zaprojektowanym kursie nie występują w ogóle w większości przypadków użycia.

Stwierdzono następujące działania niepożądane: Ból stawów. Ten lek nie jest zalecany, jeśli istnieją problemy z więzadłami lub stawami, lub należy go połączyć z lekami takimi jak deca. Podwyższenie ciśnienia krwi - ustępuje po przyjęciu leków hipotensyjnych (enalapryl). Podwyższony cholesterol - może być leczony poprzez przyjmowanie omega-3 podczas kursu. Ból po wstrzyknięciu - ten efekt uboczny winstrolu występuje tylko w formie iniekcyjnej (winstrol depot). W sklepie internetowym sterydy sklep można zamówić farmaceutyki sportowe w najlepszej cenie.

Ponieważ winstrol jest pochodną DHT, może mieć androgeniczne skutki uboczne: utrata włosów na głowie, trądzik, tłumienie własnej produkcji testosteronu itp. Toksyczność wątroby jest nieodłączna tylko w postaci tabletek ze względu na alfa-17-alkilację, dlatego preferowany jest vinstrol depot (postać iniekcyjna). Przerost mięśnia sercowego - szczególnie przy dużych dawkach.