Koktajl z nasion dyni, pijmas i imbir

Wiele dzieci cierpi na robaki, a gdy rodzice kupują wszystkie możliwe narkotyki w aptece, a oni pomagają tylko przez jakiś czas, przychodzi moment rozpaczy. Ale nie spiesz się, aby się denerwować, ostatnio nauczyłem się unikalnego przepisu, który składa się z nasion i dyni mąki. Jego jeden pacjent powiedział mi, kto nie mógł przynieść robaka od kilku lat z rzędu. Przyszedł do tego stopnia, że ​​dziecko było tak wyczerpane, a wszyscy wokoło byli tak zainspirowani, że mama musiała odbiegać się z tradycyjnych metod, idź do wioski do babci-sheeptukh i poprosić o Sawarkkę. A co myślisz, że dała dziecko koktajl, który przestraszył robaki, a oni naprawdę opuścili ciało na zawsze!

Dynia, pijma i imbir zostaną wydalone pasożyty


Istota receptury była bardzo prosta, ale zaskakująco skuteczna. Aby organizm zostanie uderzony przez robaki całkowicie wyczyszczone, nasiona dyni, proszek Pyzhma, proszek korzenia imbiru są używane. Gotowanie zajmie mi nie więcej niż 5 minut. Aby stworzyć proszek antyparazowy, wszystkie składniki podjęte w równych proporcjach szlifują się w młynie do kawy. Po 2 łyżkach, mąka rozwodowa szklankę ciepłej wody, a mieszanina jest bita blendera. Środki pieniężne z małymi dawkami. Lecz lepiej jest skonsultować się z lekarzem.

Odpowiedź jest dość prosta, ponieważ powstaje z jedynego możliwego miejsca rozkładu produktów - jelita ludzkiego. Jedzenie, które zużywa żywego organizmu, nie masz czasu na trawienie.

Musisz pić radość każdego dnia przez 3 tygodnie (wybierz się tylko jeden dzień w tygodniu - sobota). Należy pamiętać, że nie jest konieczne picie całej mieszanki z salwą, konieczne jest pić powoli, starannie wchłaniane ziarna proszku ... Plus dodatkowo potrzebujesz zjedzenia 10 nasion dyni.

Zachęca się dzieci do zapobiegania, aby wziąć jedną łyżkę mąki dyni, rozwiedzione z łyżką miodu. Kurs powtarza się, aż robaki całkowicie zostawiają organizm.

Od razu chcę dodać drugą wersję mąki antyparazowej. Jest prostszy i prosty. Tak więc nasiona dyni są lekko palone na suchej patelni, po szlifowaniu na proszek i przesiał przez sito. Mąka zamyka się w bankach i przechowywana w lodówce. W dniu, w którym musisz jeść 5-6 łyżki proszku proszku z nasion dyni, picie go wodą. Ciało nie tylko będzie w stanie oczyścić pasożyty, ale także uzyskać ogromną ilość przydatnych komponentów. Darmowe spiny są prawdopodobnie ulubionymi bonusami dla graczy i jako takie często stanowią część oferty kasyna bez depozytu. Przekonasz się, że te darmowe kredyty są bardzo pomocne, jeśli chodzi o rozpoczęcie gry w dowolnym kasynie.