Oksandrolon - opis i przebieg stosowania leku

Oxandrolone jest lekiem o kilku zaletach w porównaniu z jego odpowiednikami, szeroko stosowany przez sportowców różnych poziomów, a także powszechne wśród kobiet sportowców, ze względu na jego minimalne skutki uboczne. Jedyną alternatywą dla tego leku jest masteron, który jest dostępny zarówno w formie doustnej, jak i iniekcyjnej. Oxandrolon jest sterydem, który spełnia swoje zadania w końcowej fazie okresu przed zawodami w kulturystyce, czyli tzw. lekiem "pomostowym", kiedy organizm sportowca odzyskuje siły po kursie sterydowym i likwiduje zjawisko cofania się. Kup oxandrolone sklep można w naszym sklepie online apteki sportowej.

Skutki stosowania

Lek ten został wynaleziony w Stanach Zjednoczonych u progu złotej ery kulturystyki, ale stosowano go wyłącznie w celach medycznych. Jego profil działania jest szeroki. Ciekawostką jest to, że jego dawka była wysoka w porównaniu z innymi lekami sterydowymi. Na przykład, dzienna dawka metandrostenolonu podana w instrukcji nie przekracza 5 mg. Maksymalna dawka dobowa oksandrolonu w ciągu dnia wynosi aż 20 mg. W świecie sportu maksymalna dzienna dawka sterydu wynosi 40 mg. Dawka metanu może wynosić nawet 60 mg.

Podczas badań nad oksandrolonem znaleziono optymalną długość dawkowania, przy której efekty anaboliczne osiągały maksymalny poziom, a efekty negatywne nie nasilały się. Eksperymenty wykazały, że optymalnym wariantem jest krótki, cztero- lub sześciotygodniowy kurs, natomiast przekroczenie tego okresu nie zwiększa pożądanych efektów u sportowców, ale zwiększa ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. Inną właściwością leku jest silne działanie wzmacniające odporność. 

Oksandrolon Solo

Czas stosowania oksandrolonu nie powinien przekraczać sześciu tygodni. Uważa się, że szczytowa, maksymalna i optymalna dawka dobowa wynosi 40 mg. Budując kurs sterydowy, powinieneś robić kroki o długości pięciu dni. Pierwszy krok to 10 mg. Drugi etap to 20 mg. I tak dalej, aż do czwartego etapu, który trwa 12 dni, kiedy to zawodnik przyjmuje maksymalną dawkę 40 mg. Po zakończeniu tego etapu kurs rozpoczyna się od ostatniego etapu, w którym dawkę zmniejsza się symetrycznie w stosunku do trzech pierwszych etapów.

Dawkę dobową oksandrolonu należy podzielić na dwie lub trzy dawki. Kurs należy rozpocząć od dawki porannej, w drugim etapie należy dodać jeszcze jedną dawkę w odstępie sześciu godzin itd. Dawkę można również podzielić na cztery dawki, ale ostatnia dawka w ciągu dnia nie powinna być późniejsza niż godzina ósma wieczorem. Ponieważ czas działania leku jest długi i wynosi do 12 godzin, najlepszym rozwiązaniem jest przyjmowanie sterydu rano i w porze lunchu. Każdą dawkę należy przyjmować 10 minut przed posiłkiem. Aby dowiedzieć się więcej o przebiegu i dawkach oxandrolonu przejdź na stronę https://anaboliki-pl.com/sterydy-tabletki/oxandrolon/

Podczas stosowania zwykłych leków anabolicznych dieta sportowca powinna być zbilansowana i zawierać co najmniej 2 gramy białka na 1 kg masy ciała. Mimo że produkt ten nie jest przeznaczony do zwiększania masy ciała, przy odpowiedniej diecie i właściwym treningu sportowiec może uzyskać do czterech kilogramów chudej, muskularnej sylwetki. Produkt ten jest idealny dla sportowców o budowie mezomorficznej, ponieważ ma silne działanie spalające tłuszcz bez wydalania wody i nie uszkadza stawów i więzadeł w taki sam sposób jak stanozolol czy turinabol.