Wskazówki dotyczące przekazania gier Terytorium Wroga: Wojny Quake. Przejście gry # 042

Pojazdy. Mocny


Ja samochod.

ICAR jest quaderem grawitacyjnym / odrzutowym, który pozwala latać przez pojedynczych żołnierzy. ICAR może podnieść swój użytkownik zaledwie kilka sekund. Następnie jego silniki muszą się zregenerować. Pomimo tej niekorzystnej, odrzutowiec Quadper jest doskonałym pojazdem. Bombs budowlany IKAR, które są podobne do granatów. Pracują doskonale przed piechotami, wieżyczkami i lekkimi maszynami. Ich wadą jest duży okres czasu między budową rozpoczęcia a jego wybuchem. Z tego powodu technika piechoty i wroga może uciec od śmiertelnego promienia. Ponadto nie zapominaj, że IKAR może zostać zaatakowany przez wieżę anty-transportową.

Wieprz

Ta maszyna ma dwa miejsca - jeden dla kierowcy i drugi dla strzelnika sterującego hiperblaster zainstalowany na dachu maszyny. Borov ma raczej cienką zbroję, ale jego prędkość kompensuje tę wadę. Pamiętaj, że gdy nadzór jest włączony, maszyna tworzy specjalną osłonę na przednim zderzaku. Nie zatrzymuje kulotów wroga ani rakiet, ale pozwala uderzyć w techniki i wieży wroga (a tym samym zastosować ich uszkodzenia), nie niszcząc Borov. Na przykład kolizja czołowa z MCP trwa około 1/3 jego energii. Świnia kończy się nawet bez zadrapania.

Desecker.

Tank Starg. Jest dość trwały, ale nie ma tak grubej zbroi, jak GDF Titan. Desecrator gotuje się nad ziemią, co oznacza, że ​​może atakować i poruszać się nawet nad wodą. Ponadto klikając przycisk "SIT", możesz wyłączyć silniki pojazdów. W rezultacie wyląduje na Ziemi i zmniejszy czas ładowania. Obok mechanika mechanika znajduje się miejsce dla strzałki sterującym hiperblaster zainstalowany na wieży.

Zadręczany

Bardzo ciekawy samolot. Pilot - oprócz kierownicy - wykorzystuje instalację startową (doskonale przychodzi przed maszynami wroga) i pistoletu plazmowego (doskonale działa przeciwko dowolnym innym rodzajom jednostek). Torentor jest maszyną o pionowym start, maksymalna liczba załogi - 2. Jest też strzelca sterujący Hyperblaster.

cyklop

Najwyższy, najbardziej trwały i najbardziej destrukcyjny samochód w grze. Jest wyposażony w broń plazmową, skuteczna w stosunku do urządzeń gruntowych, piechoty i turvers wroga. Podobnie jak desecrator, po naciśnięciu przycisku "SIT", Cyclops trafiają do trybu oblężniczego, co wyłącza swoją zdolność do chodzenia, ale zwiększa czas ładowania. lvivintim.com