Styl Loft.

Loft (Loft - Cherda) jest amerykańskim stylem, który pojawił się na Manhattanie w XIX wieku. Po zwiększeniu cen ziemi, roślin i fabryk zaczęły starać się z miasta. Pozostałe nie są przestronne pomieszczenia, z dużymi oknami, bez partycji i niezmiennych ścian z cegieł zaczął używać ludzi sztuki, artystów, rzeźbiarzy i pisarzy jako apartamentów lub warsztatów kreatywnych. Wkrótce tytuł Czechów i Elity został zakorzeniony na oryginalną obudowę, która z kolei doprowadziła do wzrostu popytu na takie pomieszczenia. Wkrótce takie apartamenty stały się artystami i pisarzami nie przez kieszeń, a ich miejsce stopniowo zajmowali bankierzy i finansistów.

Naprawa na poddaszu często zamienia się w nieskończoną improwizację, ponieważ właściciel Loft jest niewątpliwie osobowością kreatywną. Stare rzeczy mogą niespodziewanie przekształcić się w przedmioty rzeczywistym. Na przykład, prawdziwa maszyna, która stała w fabryce może być używana jako licznik barowy. Loft wnętrze jest pomnikiem kultury przemysłowej początku XX wieku.

Charakterystyczne różnice stylu loftu:

- Wysokie sufity, otwarte gospodarstwa, belki, pokrywa się;

- Wysokie okna, prostokątny kształt;

- pionowe zagospodarowanie przestrzenne pomieszczenia (kilka poziomów);

- Dekoracja ścienna - teksturowana, przemysłowa, z grubej cegły;

- otwarte, nie ukryte w ścianach rur, wentylacji, okablowania;

- materiały - cegła, metal, szkło, kamień, drzewo naturalne;

- Nie ma zasłon ani zasłon w oknach, mogą być używane zamiast tego żaluzje.

Ściana starej cegły jest punktem wyjścia każdego wnętrza stylu loftu. Ale obracanie tego materiału w ciekawej opcji wykończenia nie jest tak proste. Ściany na cegle są szlifowanie, odsadzenie i traktowane roztworami wodnymi.

Styl loftowy można wykonać z bloków szklanych. Częściej ta technika służy do oddzielenia pokoju kuchennego z salonu. Aby oświetlić taki pokój, opona lub łańcuchy są idealnie odpowiednie. Ponadto światło techniczne będzie odpowiednie, co jest powszechnie używane w pomieszczeniach handlowych.

Meble używane w stylu loftu mogą być zupełnie inny, styl i kierunek. Styl Mieszanie kolejnej wizytówki Loft. W ramach stylu loftu, nowoczesna sofa i rzeźbiona gotycka szafka może być harmonijnie połączona. Najważniejsze jest, aby nadaje się do pomieszczenia z meblami. Pokój powinien pozostać lekki, przestronny i powietrze. Meble istnieją w pomieszczeniu oddzielnie od ścian, łóżko może być w środku pokoju, ponadto pozostać tam w dumnej samotności lub otoczony gór książek złożonych bezpośrednio na podłogę. Wystrój wnętrz jest lot fantazji, ucieleśniony w koncepcji kreatywnego bałaganu.

Dostosuj wnętrze w stylu loft, może być graffiti, znaki drogowe, znaki uliczne, drogi reklamowe, dla wszystkich, co otacza mieszkaniec metropolii każdego dnia. intimkiev.com