Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 5 maja 2015, 12:18    

Błogosławienie członków DIAKONII na COM 2015

(nie dotyczy błogosławienia animatorów)


Do załatwienia przed COM

Przypominamy ogłoszenie zamieszczone w Komunikacie nr 4 – 2014/2015 Moderatora Generalnego z dnia 2 marca br.

Osoby, które są już członkami Stowarzyszenia „Diakonia Ruchu Światło-Życie”, a chciałyby przyjąć błogosławieństwo w czasie COM, mogą wysłać zgłoszenie drogą e-mailową: cdfd@oaza.pl (prosimy o podanie imienia i nazwiska, diecezji oraz innych danych, jeśli uległy zmianie), w temacie wpisując „do błogosławienia”.

Osoby, które nie są jeszcze członkami Stowarzyszenia, a pragnęłyby być przyjęte w najbliższym czasie i błogosławione do DIAKONII, powinny nadesłać swoje formularze (z podpisami prowadzących ORD oraz moderatora diecezjalnego) na adres Sekretariatu CDFD (ul. Różyckiego 8, 40-589 Katowice), dołączając na oddzielnej kartce informację, że chcą być pobłogosławione podczas Centralnej Oazy Matki.

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do dnia 10.05.2015 r.  Gdyby ktoś nie zdążył, prosimy o maila w tej sprawie z załączonym skanem formularza  i przywiezienie oryginału  formularza na COM.

Uwaga! Osoby, które przyjmują błogosławienie członka DIAKONII nie przystępują już (ani w tym samym roku ani później) do błogosławienia animatorów.  Jeśli mają pragnienie noszenia krzyża, mogą nabyć go oddzielnie (bez zgłaszania się do błogosławienia animatorów).

Do załatwienia w czasie COM – 23.05

Prosimy o zgłoszenie się do punktu „obsługującego” błogosławienie animatorów i członków DIAKONII, który będzie uruchomiony na Kopiej Górce w sobotę w godz. 10-14.30, aby potwierdzić obecność i dokonać opłaty.

Z małżeństwa może przyjść jedna osoba, nie trzeba stawiać się w komplecie.

Opłaty, które trzeba będzie uiścić przy zgłoszeniu na miejscu wynoszą 25 zł  od jednej osoby, a od małżeństwa 35 zł (to jest koszt świecy, dyplomu oraz dokumentów dołączanych do teczki). Małżonkowie dostają  jedną świecę, ale dwie teczki (każdy ze swoim dyplomem i dokumentami). Bardzo prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty.

 

 Błogosławienie członków DIAKONII – sobota 23.05

 • Błogosławienie animatorów odbywa się podczas Nieszporów
 • Należy przyjść wcześniej na odprawę. Dokładna godzina zostanie podana w punkcie zgłoszeniowym.
 • Należy zadbać o uroczysty strój.
 • W czasie Nieszporów w modlitwę próśb włączają się  moderatorzy diecezjalni błogosławionych osób.

 Kontakt

W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem: cdfd@oaza.pl

 

KOMENTARZE
 1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

 • Formacyjne
 • Diakonijne
 • Inne

Zaproszenia

 • Centralne
 • Z Diecezji
 • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE