Błogosławienie członków DIAKONII na COM 2015

Do załatwienia przed COM

Przypominamy ogłoszenie zamieszczone w Komunikacie nr 4 – 2014/2015 Moderatora Generalnego z dnia 2 marca br.

Osoby, które są już członkami Stowarzyszenia „Diakonia Ruchu Światło-Życie”, a chciałyby przyjąć błogosławieństwo w czasie COM, mogą wysłać zgłoszenie drogą e-mailową: cdfd@oaza.pl (prosimy o podanie imienia i nazwiska, diecezji oraz innych danych, jeśli uległy zmianie), w temacie wpisując „do błogosławienia”.

Osoby, które nie są jeszcze członkami Stowarzyszenia, a pragnęłyby być przyjęte w najbliższym czasie i błogosławione do DIAKONII, powinny nadesłać swoje formularze (z podpisami prowadzących ORD oraz moderatora diecezjalnego) na adres Sekretariatu CDFD (ul. Różyckiego 8, 40-589 Katowice), dołączając na oddzielnej kartce informację, że chcą być pobłogosławione podczas Centralnej Oazy Matki.

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do dnia 10.05.2015 r.  Gdyby ktoś nie zdążył, prosimy o maila w tej sprawie z załączonym skanem formularza  i przywiezienie oryginału  formularza na COM.

Uwaga! Osoby, które przyjmują błogosławienie członka DIAKONII nie przystępują już (ani w tym samym roku ani później) do błogosławienia animatorów.  Jeśli mają pragnienie noszenia krzyża, mogą nabyć go oddzielnie (bez zgłaszania się do błogosławienia animatorów).

Do załatwienia w czasie COM – 23.05

Prosimy o zgłoszenie się do punktu „obsługującego” błogosławienie animatorów i członków DIAKONII, który będzie uruchomiony na Kopiej Górce w sobotę w godz. 10-14.30, aby potwierdzić obecność i dokonać opłaty.

Z małżeństwa może przyjść jedna osoba, nie trzeba stawiać się w komplecie.

Opłaty, które trzeba będzie uiścić przy zgłoszeniu na miejscu wynoszą 25 zł  od jednej osoby, a od małżeństwa 35 zł (to jest koszt świecy, dyplomu oraz dokumentów dołączanych do teczki). Małżonkowie dostają  jedną świecę, ale dwie teczki (każdy ze swoim dyplomem i dokumentami). Bardzo prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty.

 

 Błogosławienie członków DIAKONII – sobota 23.05

  • Błogosławienie animatorów odbywa się podczas Nieszporów
  • Należy przyjść wcześniej na odprawę. Dokładna godzina zostanie podana w punkcie zgłoszeniowym.
  • Należy zadbać o uroczysty strój.
  • W czasie Nieszporów w modlitwę próśb włączają się  moderatorzy diecezjalni błogosławionych osób.

 Kontakt

W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem: cdfd@oaza.pl