W dniach od 02 – 12 sierpnia 2018 r. chcemy po raz kolejny przeprowadzić nasze programowe rekolekcje dla osób pragnących pogłębienia życia wewnętrznego i posługi modlitwą we wspólnocie – KODA-DM (Kurs Oazowy Dla Animatorów – Diakonii Modlitwy). Zasadniczym warunkiem uczestnictwa w tych rekolekcjach jest ukończona formacja podstawowa Ruchu Światło-Życie, lub inaczej zdobyta dojrzałość życia chrześcijańskiego! Osoby mające wątpliwości, co do własnych możliwości udziału w tych rekolekcjach ze względu na tzw. „braki formalne” w formacji, prosimy o bezpośrednią rozmowę telefoniczną z p. Dorotą Domańską.

Rekolekcje te odbędą się w Sanktuarium św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Rybniku-Chwałowicach (mapa), poprowadzi je ks. Ryszard Nowak. Istotną kwestią w przyjęciu zgłoszeń będzie ich kolejność, gdyż listę zamkniemy z chwilą wyczerpania się limitu przewidywanych 30 miejsc (zgłoszenia bezpośrednio przez formularz zamieszczony poniżej, imiona zgłoszonych uczestników również poniżej).

ŚWIADECTWA UCZESTNIKÓW KODA-DM 2017

Strona wydarzenia na Facebooku

 

Koszt rekolekcji: 580 zł (zaliczka 300 zł). Dane do przelewu na stronie formularza zapisów oraz w mailu potwierdzającym zgłoszenie na rekolekcje.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt z Dorotą Domańską (tel. 608-491-798; lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), która udzieli dalszych szczegółowych informacji.

Jeżeli ktoś także chciałby poprowadzić (!) takie, lub podobne rekolekcje, to także bardzo prosimy o kontakt i informację, którą będzie można zamieścić na naszych stronach www.

UWAGA! Informujemy, że od dnia 28.05.2018 małżeństwa, które dokonają wspólnego zgłoszenia, nie będą ulokowane w jednym pokoju. Przepraszamy, spowodowane jest to warunkami lokalowymi.

Dorota Domańska
Odpowiedzialna za CDM

 

Zgłoszeni uczestnicy:

1. Magdalena W., Świlcza

2. Janina Ł., Legnica

3. Dariusz Ł., Legnica

4. Bogumiła K., Wałbrzych

5. Jerzy K., Wałbrzych

6. Ewa G., Żory

7. Łukasz G., Żory

8. Mirosław. B., Wodzisław Śl.

9. Julia Ch., Częstochowa

10. Anna Sz., Wrocław

11. Wiesław Sz., Wrocław

12. Ewelina O., Sosnowiec

13. Małgorzata S., Katowice

14. Paweł W., Dąbrowa Górnicza

15. Irena Z., Błozew

16. Renata P., Elbląg

17. Bogdan P., Elbląg

18. Magdalena M., Katowice

19. Weronika P., Łaziska Górne

20. Dorota T., Włodawa

21. Bartłomiej Sz., Rybnik

 

Kontakt

Odpowiedzialna CDM: cdmoaza@gmail.com 
Administrator strony: idm.oaza@gmail.com