Diakonia Modlitwy Ruchu Światło-Życie Prowincji Krakowskiej Kapucynów w ramach rekolekcji CDM zaprasza w tym roku na ćwiczenia pozwalające przypomnieć i odświeżyć praktykę modlitwy osobistej zwanej w Ruchu Namiotem Spotkania. Będą tej praktyce poświęcone dwie Oazy Rekolekcyjne Animatorów Modlitwy.

ORAM XII 2017 – „Zgromadzeni na słowo Świętego” (Ba 4,37)

„Słowo Boże leży u podstaw każdej autentycznej duchowości chrześcijańskiej” (Verbum Domini nr 86).

Wychodząc od słów papieża Benedykta XVI o Słowie Bożym w życiu i misji Kościoła nasza Diakonia Modlitwy proponuje w tym roku ORAM z elementami lectio divina. Celem tych rekolekcji jest pogłębienie tak istotnej dla życia każdego oazowicza praktyki Namiotu Spotkania przez odkrywanie niezwykle ugruntowanej w tradycji Kościoła metody modlitewnego studium Biblii – lectio divina. Rekolekcje będą dostosowane do sposobu funkcjonowania małżeństw z dziećmi.

Zapraszamy na te rekolekcje modlitwy rodziny Domowego Kościoła i inne rodziny. ORAM odbędzie się w Ośrodku Rekolekcyjnym Braci Mniejszych Kapucynów w Skomielnej Czarnej w dniach 31 lipca - 6 sierpnia 2017 roku. Rekolekcje poprowadzą br. Sebastian Majcher OFMCap, br. Piotr Kowalski OFMCap oraz p. Alina i Marek Sobczakowie.

Zgłoszenia i szczegółowe informacje u p.Sobczaków na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 606765877

Kontakt

Odpowiedzialna CDM: cdmoaza@gmail.com 
Administrator strony: idm.oaza@gmail.com