OR-DM „Z Tobiaszem na głębi serca”

Serdecznie zapraszamy wszystkich pragnących odnaleźć dom swego serca w Bogu, na wyjątkowy czas rekolekcji przeżywanych w towarzystwie biblijnej postaci Tobiasza. Pragniemy, pochylając się nad mądrością tejże księgi, przeżyć czas poszukiwań prawdziwych pragnień naszego serca oraz badać je pod względem dyspozycyjności wobec Bożych wezwań w naszym życiu.

OR-DM odbędzie się w Domu Rekolekcyjnym Sióstr Karmelitanek w Siemiatyczach (diec. drohiczyńska) w terminie 17-24.07.2021 r. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tą tematyką: młodzież, dorosłych oraz małżeństwa (istnieje możliwość przyjechania z dziećmi). Rekolekcje poprowadzą ks. Bartosz Jankowski i diakonia KODA-DM. Koszt 630 zł / os. dorosłą, zadatek 300 zł.

W sprawie szczegółowych informacji i ewentualnych pytań kontakt z: Dorotą Domańską tel. 608-491-798.

Zapisz się >> FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY <<

ORAM XIX  - Temat:  „Nie daj się zwyciężyć złu…”

W ramach rekolekcji Centralnej Diakonii Modlitwy zapraszamy w tym roku na Oazę Rekolekcyjną Animatorów Modlitwy poświęconą walce duchowej. Nowy człowiek stale rozwija się w napięciu i w stałej walce ze skażeniem ludzkiej natury, którą nazywa „starym człowiekiem”. Łaska Boża decyduje o każdym zwycięstwie – jakie odnosimy w swej duszy nad złem (ks. Franciszek Blachnicki).

Sięgając do Biblii i do ojców pustyni, chcemy uczyć się tej duchowej walki na modlitwie, w naszej posłudze i w codziennych wyborach.

ORAM XIX odbędzie się w dniach 17 do 22 sierpnia 2021 roku w Domu Rekolekcyjnym Braci Mniejszych Kapucynów w Tenczynie. Ze względu na krótszy termin (inaczej niż dotychczas) rozpoczniemy obiadem i zakończymy obiadem. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tą tematyką: młodzież, dorosłych, małżeństwa Domowego Kościoła. Rekolekcje poprowadzą, jak co roku, br. Waldemar Korba OFMCap, br. Tomasz Duszyc OFMCap i Elżbieta Kozyra.

Zgłoszenia i dodatkowe pytania prosimy kierować do p. Elżbiety Kozyry na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 600 001 191.

Kontakt

Odpowiedzialna CDM: cdmoaza@gmail.com 
Administrator strony: idm.oaza@gmail.com