foto or dm 2019 czarna gora smallW dniach 20-28 lipca 2019 r. w Czarnej Górze k. Bukowiny Tatrzańskiej odbyła się Oaza Rekolekcyjna – Diakonii Modlitwy „On pocieszy wasze serca” - rekolekcje o uzdrowieniu wewnętrznym. Moderatorami rekolekcji byli ks. Leszek Szkudlarek oraz Asia i Jacek Koch. Wzięło w nich udział 147 osób (rodzin z dziećmi oraz z grup dorosłych), byli też z nami posłani przez biskupa - diakon Marcin Jaśkowski i kleryk Krzysztof Czerner.

"Nasze RANY powinny zamieniać się w PERŁY." / św. Hildegarda/

W lipcu tego roku prowadziliśmy po raz kolejny rekolekcje o uzdrowieniu wewnętrznym „On pocieszy wasze serca.” - Ef 6, 22b. Kiedy pytano nas jak było, wyrywał się tylko okrzyk pełen radości „OCH, POCIESZYŁ, POCIESZYŁ !!!”

Pan Bóg od kilku lat bardzo mocno i dosłownie mówi do nas i do naszej diakonii modlitwy SWOIM SŁOWEM „żywym i skutecznym”. Są to bardzo konkretne BOŻE OBIETNICE, w które całkowicie wierzymy, którym ufamy, którym podporządkowujemy nasze życie, za którymi kroczymy. Nasz Kochający Ojciec jest wierny SWOIM OBIETNICĄ, a wszystkie są na TAK. Podczas każdych rekolekcji możemy być niegodnymi świadkami WIELKIEJ MOCY BOŻEJ !!!

Tak było i tym razem, Bóg Ojciec zaprosił na ten czas, wszystkich słabych, chorych, zranionych, zatroskanych, rozżalonych, zmęczonych, zalęknionych … i tak jak obiecał podniósł, opatrzył, uzdrowił, pocieszył, wlał nadzieję, ufność. WSZYSTKICH I WSZYSTKO ZANURZYŁ W SWOJEJ LECZĄCEJ MIŁOŚCI, W SWOIM OJCOWSKIM BŁOGOSŁAWIEŃSTWIE.

Niech Dobry i Kochają Bóg Ojciec BĘDZIE UWIELBIONY !!!

Serdeczne Bóg zapłać wszystkich za modlitwę.

Asia i Jacek Koch

CZYTAJ ŚWIADECTWA UCZESTNIKÓW

Kontakt

Kontakt: moderator.cdm@gmail.com

Administrator strony: idm.oaza@gmail.com