KODA-DM, ORAM - terminy

KODA-DM, ORAM - terminy

W dniach od 02 – 12 sierpnia 2018 r. chcemy po raz kolejny przeprowadzić nasze programowe rekolekcje dla osób pragnących pogłębienia życia wewnętrznego i posługi modlitwą we wspólnocie – KODA-DM (Kurs Oazowy Dla Animatorów – Diakonii Modlitwy). Zasadniczym warunkiem uczestnictwa w tych rekolekcjach jest ukończona formacja podstawowa Ruchu Światło-Życie, lub inaczej zdobyta dojrzałość życia chrześcijańskiego! Osoby mające wątpliwości, co do własnych możliwości udziału w tych rekolekcjach ze względu na tzw. „braki formalne” w formacji, prosimy o bezpośrednią rozmowę telefoniczną z p. Dorotą Domańską.

Rekolekcje te odbędą się w Sanktuarium św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Rybniku-Chwałowicach (mapa), poprowadzi je ks. Ryszard Nowak. Istotną kwestią w przyjęciu zgłoszeń będzie ich kolejność, gdyż listę zamkniemy z chwilą wyczerpania się limitu przewidywanych 30 miejsc (zgłoszenia bezpośrednio przez formularz zamieszczony poniżej, imiona zgłoszonych uczestników również poniżej).

ŚWIADECTWA UCZESTNIKÓW KODA-DM 2017

Strona wydarzenia na Facebooku

W dniach 01-12.08.2022 chcemy jako Centralna Diakonia Modlitwy po raz kolejny zaprosić Was na rekolekcje KODA-DM (Kurs Oazowy Dla Animatorów - Diakonii Modlitwy), dedykowane dla osób pragnących pogłębienia życia wewnętrznego i posługi modlitwą we wspólnocie.

KODA-DM to zebrane w dziesięciu dniach doświadczenie pomagające, przez modlitwę, konferencje i warsztaty psychologiczne, dojrzale formować się w pogłębianiu własnego życia duchowego, prowadzenia modlitwy wspólnotowej wraz z rozeznaniem doświadczenia charyzmatycznego oraz spojrzenia na osobistą dojrzałość.

KODA-DM jest zasadniczo skierowana do osób po formacji podstawowej Ruchu Światło-Życie lub inaczej zdobytej dojrzałości życia chrześcijańskiego (jesteśmy otwarci na osoby spoza Ruchu, nie trzeba także formalnie należeć do struktur diakonii modlitwy)! Osoby mające wątpliwości co do własnych możliwości udziału w tych rekolekcjach prosimy o kontakt z ks. Bartkiem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Rekolekcje te odbędą się w Domu Sióstr Karmelitanek w Siemiatyczach. Koszt rekolekcji od osoby: 1250 zł (zaliczka 450 zł). Dane do przelewu w mailu potwierdzającym zgłoszenie na rekolekcje. Ze względu na charakter rekolekcji nie przewidujemy obecności dzieci. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Bartkiem Jankowskim (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), który udzieli dalszych szczegółowych informacji.

FORMULARZ ZAPISÓW

Więcej o KODA-DM

Losowo wybrana katecheza Benedykta XVI o modlitwie

Drodzy bracia i siostry,

Chciałbym dziś rozpocząć nową serię katechez. Po katechezach poświęconych Ojcom Kościoła, wielkim teologom średniowiecza, wielkim kobietom, chciałbym teraz obrać temat, który jest nam wszystkim bardzo bliski: temat modlitwy, a zwłaszcza modlitwy chrześcijańskiej, modlitwy której nauczył nas Jezus i nadal naucza nas Kościół. To w J

...

Kontakt

Kontakt: moderator.cdm@gmail.com

Administrator strony: idm.oaza@gmail.com