Biuletyn Centralnej Diakonii Życia czerwiec 2017

Chcesz oddać się w służbę życia - podjąć diakonię w swojej diecezji?

Napisz do nas cdz@oaza.pl

   

nowe logo DZ

Centralna Diakonia Życia facebook

informuje

 

czerwiec 2017

 

 
 
baner stary cdz
 
 
 

100-lecie urodzin prof. Włodzimierza Fijałkowskiego

FijalkowskiW łódzkim Centrum Służby Rodziny 20 maja rozpocznie się cykl konferencji o tematyce ginekologiczno-położniczej związanych z postacią prof. Włodzimierza Fijałkowskiego. 4 czerwca br. minie 100. rocznica urodzin tego wybitnego lekarza, znanego w całej Polsce, a także na świecie, jako twórca polskiego modelu Szkoły Rodzenia, promotora rodzicielstwa zgodnego z naturą, popularyzatora wiedzy z zakresu naturalnego planowania rodziny i psychologii prenatalnej oraz wybitnego obrońcy życia, małżeństwa i rodziny.


Czytaj więcej...

Marsze dla Życia i Rodziny przeszły ulicami polskich miast

Marsz dla Zycia i RodzinyUlicami polskich miast przeszli w niedzielę uczestnicy Marszów dla Życia i Rodziny. Pochody i towarzyszące im rodzinne pikniki i festyny odbyły się m.in. w Szczecinie, Cieszynie, Częstochowie i Krakowie.


Czytaj więcej...

Płock: pogrzeb dzieci zmarłych przed narodzeniem

dzieci utraconeZbiorowy pochówek dzieci, które zmarły przed narodzeniem, odbył się 25 maja na zabytkowym cmentarzu przy ul. Kobylińskiego w Płocku. W Pomniku-Grobie Dzieci Zmarłych przed Narodzeniem pochowane zostały prochy 27 dzieci, które matki poroniły w płockich szpitalach.


Czytaj więcej...

Ponad 1000 osób weźmie udział w V Zjeździe Dużych Rodzin

duza rodzinaV Zjazd Dużych Rodzin odbędzie się w tym roku od 16 do 18 czerwca w Nysie. Szacuje się, że będzie w nim uczestniczyło ok. 200 dużych rodzin, w tym ok. 800 dzieci. 30 maja w Warszawie odbyła się konferencja prasowa przed V Zjazdem Dużych Rodzin w Nysie. Organizatorem wydarzenia była Katolicka Agencja Informacyjna oraz Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus”.


Czytaj więcej...

"Na obraz Boga" konspekty prelekcji Diakonii Życia na oazach letnich

Na_obraz_Boga

  

Materiały „Na obraz Boga", w skład których wchodzi książka, płyta CD oraz kolorowe plansze, stanowią doskonałą pomoc do przeprowadzenia spotkań dla młodzieży lub studentów dotyczących ważnych problemów nurtujących ludzi szczególnie w tym okresie życia.


Czytaj więcej...
 
--
Materiały zamieszczone na stronach internetowych portalu CDŻ podpisane "Katolicka Agencja Informacyjna" lub sygnowane skrótem "KAI"wykorzystywane są przez Centralną Diakonię Życia Ruchu Światło-Życie na podstawie umowy licencyjnej. Z uwagi na powyższe, prosimy nie kopiować artykułów, zamieszczając jedynie przesłany powyżej wstęp z link przekierowującym na stronę CDŻ.
www.oaza.pl/cdz
Udostępnij ten biuletyn Facebook
Bezpośredni link do biuletynu.
--
Powered by AcyMailing