Materiały publikowane na portalu oraz rozpowszechniane za pomocą newslettera i RSS są własnością portalu Centralnej Diakonii Życia Ruchu Światło-Życie lub zostały portalowi udostępnione do publikacji.

Materiały dotyczące rekolekcji i spotkań Diakonii, zarówno zapowiedzi jak i relacje czy świadectwa udostępnianie są na zasadach oazowej licencji publicznej.

Wykorzystywanie pozostałych materiałów - poza określonymi ustawowo wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem własnym - wymaga zgody odpowiedzialnych Centralnej Diakonii Życia (kontakt).

SYTUACJE SZCZEGÓLNE

1. Materiały pochodzące z Katolickiej Agencji Informacyjnej

Zamieszczone na stronach internetowych portalu podpisane "Katolicka Agencja Informacyjna" lub sygnowane skrótem "KAI" pochodzą z prasowego serwisu informacyjnego, do którego autorskie prawa majątkowe, chronione przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, posiada Katolicka Agencja informacyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Centralną Diakonię Życia Ruchu Światło-Życie na podstawie umowy licencyjnej.

Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

2. Materiały pochodzące z serwisu Human Life International Polska

Portal Centralnej Diakonii Życia otrzymał zgodę na umieszczanie sygnalnych informacji z odesłaniem do informacji źródłowej. O zgodę na wykorzystanie części lub całości informacji należy zwracać się do Human Life International Polska.

3. Materiały pochodzące z serwisu Puls pro-life (www.pro-life.org.pl)

Portal Centralnej Diakonii Życia otrzymał zgodę na przedruk tekstów, bez prawa do redystrybucji. O zgodę na przedruk należy się zwracać do redakcji serwisu Puls pro-life.

4. Materiały zamieszczone pochodzące z periodyków katolickich i świeckich oraz teksty publikowane za zgodą wydawnictw, w tym materiały będące fragmentami publikacji książkowych.

Portal Centralnej Diakonii Życia otrzymał zgodę na przedruk tekstu, bez prawa do redystrybucji. O zgodę na przedruk należy się zwracać do poszczególnych redakcji.