Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 13 lipca 2016, 22:20    

Dzień Światła I turnusu OŻK

Krościenko


W I turnusie OŻK 2016 na Dzień Światła do Centrum Ruchu na Kopiej Górce przybyło 13 oaz rekolekcyjnych. W Wieczerniku Św. Jana Pawła II w wyremontowanych dwóch dolnych sektorach zasiadło ponad 400 osób. Były Oazy Nowej Drogi, Oazy Nowego Życia, Oaza Studentów, Kleryków i Dorosłych oraz Oazy Rodzin, a także oaza tematyczna „Zbudować Namiot Spotkania” z Krościenka, Szczawnicy, Szlachtowej, Grywałdu, Tylmanowej, Kamienicy. Eucharystii przewodniczył ks. Marek Sędek, moderator generalny Ruchu, a w koncelebrze wraz z moderatorami grup rekolekcyjnych uczestniczyli jeszcze goście, tj. ks. Jacek Herma, moderator Centrum Ruchu w Carlsbergu i ks. Władysław Nowak, salezjanin z Wrocławia. Z Wieczernika po mszy św. udano się z zapalonymi świecami do źródła życia pod figurę Niepokalanej Matki Kościoła.

Dzień Światła, Krościenko, I turnus Dzień Światła, Krościenko, I turnus Dzień Światła, Krościenko, I turnus Dzień Światła, Krościenko, I turnus

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE