Podziel się Oazą ze światem

Lipiec 2010

W Krościenku nad Dunajcem w anglojęzycznej Oazie Nowego Życia I stopnia prowadzonej przez Diakonię Misyjną pod hasłem „Mission:Oasis” biorą udział osoby z Pakistanu, Kenii, Chin, Słowacji i Mołdawii. Na Dniu Wspólnoty w Wieczerniku wybrzmiewa Ewangelia w języku chińskim. Niesamowite doświadczenie powszechności Kościoła. Żywego Kościoła.

Lipiec 2018

Do Krościenka nad Dunajcem na Oazę I stopnia wybiera się troje Pakistańczyków i dwóch księży z Rwandy. W tym czasie na Kopiej Górce posługiwać będzie Mary Grace z Filipin, a wkrótce potem do pobliskiego Kacwina przyjedzie trzech kapłanów z Filipin aby wziąć udział w Oazie Rodzin II stopnia. Dwie grupy kapłanów i animatorów z Polski polecą do Rwandy, Kenii i Tanzanii by tam poprowadzić rekolekcje oazowe. Z Chin przylecą cztery osoby aby wziąć udział w KODA. Do misji w Irlandii przygotowują się cztery animatorki, kolejne zaś osoby do wyjazdu do Ekwadoru. W tym czasie kilkunastu animatorów będzie posługiwać na Ukrainie, Kazachstanie, w Abchazji i innych miejscach, gdzie potrzebni są świadkowie miłosiernego Boga.

To tylko niektóre dzieła podejmowane przez Diakonię Misyjną Ruchu Światło-Życie. Ale w misyjne podróże wyjedzie też Drogocenna Perła, małżeństwa z Domowego Kościoła, członkowie Ruchu z Ukrainy i inni oazowicze…

Misyjne przebudzenie w Ruchu zatacza coraz szersze kręgi, ale czekamy na MISYJNĄ EKSPLOZJĘ. Potencjał w naszym Ruchu jest wielki, trzeba tylko obudzić tego śpiącego olbrzyma.

Chcesz coś zrobić, aby mieć w tym udział?

Napisz do nas: misje@oaza.pl

Możesz wspomóc nasze działania, aby to wszystko mogło się udać?

Wpłać choćby drobną ofiarę na projekty Diakonii Misyjnej:

Stowarzyszenie Diakonia Ruchu Światło-Życie

08 1560 1111 2022 0180 3000 0018

z dopiskiem: Cele statutowe-misje

A przede wszystkim bądź z nami w modlitwie, aby Pan Bóg mógł działać Wielkie Dzieła poprzez charyzmat naszego Ruchu.

Odwiedź naszą stronę, aby dowiedzieć się więcej: www.misje.oaza.pl

Ania i Przemek Wieczorek

Centralna Diakonia Misyjna Ruchu Światło-Życie