Potrzebni wolontariusze na Ukrainę

A gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać na Ukrainę?

Oazowiczu!
Szukamy animatorów i wolontariuszy, którzy chcieliby w najbliższe wakacje podjąć posługę na Ukrainie wśród dzieci i młodzieży.

W nadchodzące wakacje szukamy osób do posługi w:

1.Diecezja kamieniecko-podolska:

Na animatorów i wolontariuszy czekają ks. Jarosław Gąsiorek z Winnicy, moderator krajowy i ks. Piotr Główka, moderator diecezjalny.  Potrzebni są animatorzy na wakacyjne oazy rekolekcyjne, osoby do diakonii wychowawczej, a także wolontariusze do prowadzenia półkolonii dla dzieci.

2.Archidiecezja lwowska:

Na animatorów Ruchu czeka ks. Nazar Biłyk, moderator archidiecezji lwowskiej obrządku rzymskiego. Potrzebni są animatorzy na wakacyjne oazy rekolekcyjne, głównie w II i III turnusie (OND i ONŻ)

Na zgłoszenia i pytania czekamy pod adresem misje@oaza.pl

więcej informacji na www.misje.oaza.pl

P.S. W Gwardijsku na Ukrainie znajduje się Centrum Ewangelizacji Światło-Życie, które otwarte jest dla wolontariuszy przez cały rok. Zaprasza stale ks. Paweł Rossa, moderator Centrum. Można przyjechać na weekend, na kilka tygodni bądź dłużej. Zadania wolontariuszy to przede wszystkim pomoc w weekendy przy rekolekcjach, a na co dzień praca z dziećmi w wieku szkolnym. W ciągu roku wolontariusz staje się częścią wspólnoty Centrum, może „zasmakować” życia w oazie stałej i pełni charyzmatu Światło-Życie. Pomyśl, przemódl, może to zaproszenie właśnie dla Ciebie …