Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Konferencja „Biblia o finansach”

17 marca 2018 -> 09:00 - 18:00

Zapraszamy na konferencję „Biblia o finansach”
Odbędzie się ona 17 marca w domu katolickim ROMA w Przemyślu. To jednodniowe wydarzenie składające się z sesji poświęconych tematyce finansów i zarządzania nimi w przedsiębiorstwach oraz w domu  w duchu chrześcijaństwa.

Gnębią Cię nurtujące pytania związane z zarządzaniem pieniędzmi? Frustruję Cię Twoja osobista sytuacja materialna? Nie potrafisz sobie poradzić z długami w których tkwisz? Być może masz marzenia do których realizacji potrzebny jest duży nakład gotówki, albo wciąż zastanawiasz się dlaczego inni mają więcej pieniędzy niż ty. Lub na samą myśl o możliwości oddawania dziesięciny na cele wspólnoty masz ciarki na plecach.

Biblia o Finansach odpowie na te wątpliwości i wiele innych związanych z finansami.

Pismo Święte w wielu miejscach porusza tematykę pieniędzy, a jeszcze więcej fragmentów daje rady dotyczące dobrego zarządzania finansami. Na ich podstawie postaramy się przybliżyć Ci to, jaki stosunek ma Bóg do tego co materialne.

Twoje pieniądze mają ogromne znaczenie. Konferencja „Biblia o finansach” uczy sprawdzonych zasad związanych z pieniędzmi. Jest to wiedza, która będzie Twoim krokiem w kierunku prawdziwej finansowej wolności.

Zapisz się już teraz drogą mailową: przemysl@oaza.pl lub pod numerem telefonu: 16 676 09 66. Następnie wpłać zaliczkę 30zł na numer konta: 92 1930 1318 2740 0727 1566 0001

Diakonia Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Przemyskiej

ul. Bpa Pelczara 4,

37-700 Przemyśl

Tytułem “Imię i nazwisko – Biblia o finansach zaliczka”.

Całkowity koszt wydarzenia to 65 zł zawiera w sobie koszty organizacji, obiad w przerwie obiadowej, oraz przekąski w przerwach między sesjami.

Będzie istniała możliwość zakupienia książek i gadżetów „Edukacji Finansowej Crown” na miejscu w czasie trwania konferencji.

Czas trwania konferencji: od godz. 9:00 do 18:00 łącznie z przerwami.

 

Szczegóły

Data:
17 marca 2018
Czas:
09:00 - 18:00
Wydarzenie Categories:
,

Dodaj komentarz