Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 12 listopada 2014, 22:34    

Wymiana okien


Na Kopiej Górce od poniedziałku trwa wymiana dalszych okien w domu głównym.

W ubiegłym roku jesienią wymieniono pierwszą ich część, m.in. w pokoju Ojca, w pokoju gościnnym tzw. „zielonym”. Teraz wymieniane są wszystkie pozostałe okna i niektóre drzwi, tj. w dużej jadalni, w małej jadalni, w toaletach na poziomie sekretariatu, na werandach przy sekretariacie i przy kaplicy.

Mamy nadzieję, że przed rekolekcjami kapłańskimi, które rozpoczną się 24 listopada br. uda się wykonać podstawowe prace.

Dziękujemy wszystkim, którzy wpłacają różne ofiary-darowizny na modernizację, remonty i funkcjonowanie naszego Centrum Ruchu w Krościenku. Pamiętamy o Was w modlitwie wspólnotowej i osobistej, a szczególnie przy grobie Sługi Bożego Ojca Franciszka Blachnickiego.

Wszelką pomoc finansową można przekazywać na nasze konto:

Stowarzyszenie „Diakonia Ruchu Światło-Życie” w Krościenku
BS w Krościenku n. Dunajcem

nr NRB: 05 8817 0000 2001 0020 3300 0001

z dopiskiem „ na Kopią Górkę”

Za każdą ofiarę już teraz dziękujemy!

Aleksandra Rogowska

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE