Słowo na każdy dzień

Losowo wybrana katecheza Benedykta XVI o modlitwie

Drodzy bracia i siostry!

W dzisiejszej katechezie naszą uwagę koncentrujemy na modlitwie, którą Jezus kieruje do Ojca w „godzinie” swego wywyższenia i uwielbienia (por. J, 17,1-26). Jak stwierdza Katechizm Kościoła Katolickiego: „Tradycja chrześcijańska słusznie nazywa ją «modlitwą arcykapłańską» Jezusa. Jest to modlitwa naszego Arcykapłana; jest ona nieodł

...

Ostatnie prośby o modlitwę

Proszę o rozwiązanie trudnych spraw w mojej rodzinie. O podjęcie właściwych decyzji przez nasze dzieci o dobrego męża/ żonę aby trwali przy Chrystusie i to On był zawsze ich drogą. O silną wiarę dla nas. O błogosławieństwo w pracy i nauce.
piątek, 20, styczeń 2017
Proszę o modlitwę w intencji mojego zdrowia psychicznego i fizycznego, nowe mieszkanie z dobrymi ludźmi, dużo zadań w pracy i bym się w niej utrzymała- a jeśli nie, to żeby Bóg od razu dał mi inną, gdzie będę mogła się rozwijać. Żebyśmy z moim chłopakiem Wojtkiem przybliżali się nawzajem do Boga coraz bardziej każdego dnia i odkrywali w sobie wzajemnie Jego piękno oraz o po...
środa, 18, styczeń 2017
w imię Jezusa proszę o uwolnienie od wielopokoleniowego okultyzmu, inicjacji i praktyk:szamanizm,wróżbiarstwo,bioenergoterapia, akupunktura,religie pogańskie,homeopatia,reiki, wschodnie sztuki walki,religie wschodnie,medytacja, czarną magia,znachorstwo,wychodzenie z ciała, spirytyzm,jasnowidzenie,psychologia new age,joga, praca z energiami, o uwolnienie od kilkukrotnego paktu z dia...
sobota, 07, styczeń 2017

Diakonia Modlitwy w Ruchu Światło-Życie

Diakonia modlitwy jest jedną z diakonii specjalistycznych w Ruchu Światło-Życie. Jej zadaniem jest troska o życie modlitewne Ruchu, który, jak podkreślał Czcigodny Sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki, pragnąc służyć odnowie Kościoła musi opierać się na modlitwie.

Diakonie diecezjalne, grupy modlitewne

diecezje

Diecezjalne Diakonie Modlitwy (DDM) działają obecnie we wszystkich diecezjach w Polsce. Centralna Diakonia Modlitwy (CDM) poprzez regularne spotkania pragnie gromadzić przede wszystkim odpowiedzialnych za Diecezjalne Diakonie Modlitwy, a gdy one nie istnieją, odpowiedzialnych za faktyczne środowiska modlitwy w Ruchu, w danej diecezji.

e-Siloe - pobierz najnowsze wydanie!

Skrzynka intencji + moja modlitwa

Intencje

"O cokolwiek prosić mnie będziecie w imię moje, Ja to spełnię." J 14,14

Chcemy zaprosić każdą osobę, która w tym miejscu prosi o modlitwę, aby swoimi modlitwami przez okres 1 tygodnia ogarniała również intencje zgłaszane przez innych.

Siloe - Listy do Oaz Modlitwy

Siloe to m.in. obszerny zbiór tekstów Sł.B. ks. Franciszka Blachnickiego, który pisał pod pseudonimem Gabryel Mar.

Patronujemy

1) Centrum Duchowości Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Katowickiej działa przy parafii pw. bł. Karoliny Kózkówny w Tychach. Ukierunkowane jest na rozwój i pogłębianie życia duchowego chrześcijan, w tym zwłaszcza chrześcijańskiej modlitwy, zarówno w wymiarze indywidualnym jak i wspólnotowym. Ich działalność to m.in.: Tyskie Wieczory Uwielbienia, Spotkania modlitewne, Rekolekcje, Seminarium Odnowy Wiary, Sesje Szkoły Modlitwy.

 

Patronujemy

2) Dzieło Duchowej Adopcji Kleryków prowadzi Diecezjalna Diakonia Modlitwy Ruchu Światło-Życie diecezji tarnowskiej. Dostrzegamy potrzebę objęcia modlitwą kleryków przygotowujących się do służby Bożej, aby mieli poczucie wsparcia z naszej strony.

Newsletter CDM - bądź na bieżąco

Zostaw tu swojego maila, a my poinformujemy Cię o Oazach Modlitwy, rekolekcjach, publikacji e-Siloe. Bez spamowania. Nie więcej niż 10 maili na rok!

Zaproszenie adresujemy szczególnie do członków DDM.

Kontakt

Odpowiedzialna CDM: cdmoaza@gmail.com 
Administrator strony: idm.oaza@gmail.com 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 0 Wczoraj 14 W tym miesiącu 251

Kubik-Rubik Joomla! Extensions