KODA-DM, ORAM - terminy

KODA-DM, ORAM - terminy

W dniach od 02 – 12 sierpnia 2018 r. chcemy po raz kolejny przeprowadzić nasze programowe rekolekcje dla osób pragnących pogłębienia życia wewnętrznego i posługi modlitwą we wspólnocie – KODA-DM (Kurs Oazowy Dla Animatorów – Diakonii Modlitwy). Zasadniczym warunkiem uczestnictwa w tych rekolekcjach jest ukończona formacja podstawowa Ruchu Światło-Życie, lub inaczej zdobyta dojrzałość życia chrześcijańskiego! Osoby mające wątpliwości, co do własnych możliwości udziału w tych rekolekcjach ze względu na tzw. „braki formalne” w formacji, prosimy o bezpośrednią rozmowę telefoniczną z p. Dorotą Domańską.

Rekolekcje te odbędą się w Sanktuarium św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Rybniku-Chwałowicach (mapa), poprowadzi je ks. Ryszard Nowak. Istotną kwestią w przyjęciu zgłoszeń będzie ich kolejność, gdyż listę zamkniemy z chwilą wyczerpania się limitu przewidywanych 30 miejsc (zgłoszenia bezpośrednio przez formularz zamieszczony poniżej, imiona zgłoszonych uczestników również poniżej).

ŚWIADECTWA UCZESTNIKÓW KODA-DM 2017

Strona wydarzenia na Facebooku

Od 18 – 28 lipca 2020 r. chcemy jako Centralna Diakonia Modlitwy wraz z ks.Ryszardem Nowakiem po raz kolejny zaprosić Was na rekolekcje dla osób pragnących pogłębienia życia wewnętrznego i posługi modlitwą we wspólnocie. Zasadniczym warunkiem uczestnictwa w tych rekolekcjach jest ukończona formacja podstawowa Ruchu Światło-Życie, lub inaczej zdobyta dojrzałość życia chrześcijańskiego! Osoby mające wątpliwości, co do własnych możliwości udziału w tych rekolekcjach ze względu na tzw. „braki formalne” w formacji, prosimy o bezpośrednią rozmowę telefoniczną z p. Dorotą Domańską.

Rekolekcje te odbędą się w gościnnym Domu Sióstr Karmelitanek w Siemiatyczach. Koszt rekolekcji od osoby: 950 zł (zaliczka 450 zł). Dane do przelewu na stronie formularza zapisów oraz w mailu potwierdzającym zgłoszenie na rekolekcje. Wszystkich zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt z Dorotą Domańską (tel. 608-491-798; lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), która udzieli dalszych szczegółowych informacji.

👉 FORMULARZ ZAPISÓW

👉 RELACJE I ŚWIADECTWA UCZESTNIKÓW REKOLEKCJI W 2019 ROKU

Losowo wybrana katecheza Benedykta XVI o modlitwie

Drodzy bracia i siostry,

Dzisiejsze spotkanie odbywa się w przenikniętej głęboką radością z powodu narodzin Zbawiciela atmosferze Świąt Bożego Narodzenia. Dopiero co obchodziliśmy tę tajemnicę, której echo rozbrzmiewa w liturgii wszystkich tych dni. Jest to tajemnica światła, którą ludzie wszystkich czasów mogą przeżywać na nowo w wierze i modlitwie. Właśni

...

Kontakt

Odpowiedzialna CDM: cdmoaza@gmail.com 
Administrator strony: idm.oaza@gmail.com