Ruch Światło-Życie współorganizatorem Marszów dla Życia

Marsz dla Życia w Łomży, III 201010 października 2010 r. odbędą się Marsze dla Życia w Tarnowie i w Gdańsku. Okazją jest obchodzony w tym dniu Dzień Papieski. Współorganizatorami obu marszów jest Ruch Światło-Życie.

W Tarnowie marsz rozpocznie Msza św. o godz. 12.00 w kościele pw. bł. Karoliny Kózkówny. Następnie uczestnicy marszu przejdą głównymi ulicami miasta na tarnowski rynek. Adres stron marszu http://www.marszprolife-tarnow.pl/.

W Gdańsku marsz rozpocznie się o godz. 16.00 na placu Solidarności, pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców. Przejdzie ulicami: Łagiewniki, Stolarską, Igielnicką, Podwalem Staromiejskim, Targiem Drzewnym, następnie Szeroką do Grobli. Zakończy się przy Kościele Mariackim nabożeństwem, podczas którego będzie można podjąć duchową adopcję dziecka poczętego. Adres stron marszu http://www.marszzycia.pl/

Wspólnoty Ruchu są głównym organizatorem lub współorganizatorem również odbywających się w innych terminach marszów dla życia w Łomży, Ostrołęce, Przemyślu i we Wrocławiu.

(zdjęcie z Marszu dla Życia i Rodziny, który odbył się w Łomży w 25 III 2010)

You Might Also Like

Leave a Reply