USA: wypożyczalnie ciężarówek rezygnują ze współpracy z przemysłem aborcyjnym

 Jeden z największych na świecie potentatów logistycznych na świecie, Ryder System nie będzie wypożyczał swych ciężarówek do przewozu „odpadów medycznych” z klinik aborcyjnych, wśród których są także ciała abortowanych dzieci nienarodzonych. To efekt kampanii obrońców życia, którzy chcą, by renomowana firma Stericycle, zajmująca się utylizacją zużytego sprzętu medycznego, wycofywała się ze współpracy z przemysłem aborcyjnym.

Michael Marcavage, kierujący kampanią „Stop Stericycle” i jednocześnie lider ruchu „Nawróć się Ameryko” przyznał, że decyzja Rydera, firmy znanej w USA z sieci wypożyczalni ciężarówek, jest „prawdziwym błogosławieństwem”.

„To kolejne zwycięstwo w sprawie nienarodzonych. Decyzja Rydera jest krokiem w kierunku zakończenia pomocy Stericycle w holokauście aborcyjnym” – dodał działacz pro-life, wyrażając nadzieję, że z tej współpracy zrezygnują wkrótce inne firmy, zajmujące się leasingiem ciężarówek.

Podobnie jak Ryder z usług dla klinik aborcyjnych zrezygnowała niedawno także inna znana amerykańska sieć wypożyczalni ciężarówek – Penske. Obie spółki przyznały, że nie wiedziały jakim celom służyły ich samochody.

 

Katolicka Agencja Informacyjna

You Might Also Like

Leave a Reply