couple with blank frame 202741

„JAK KOCHAĆ I BYĆ KOCHANYM"

Diakonia Centrum na Kopiej Górce serdecznie zaprasza, na

REKOLEKCJE EWANGELIZACYJNE DLA NARZECZONYCH

zakończone Bezalkoholowym Balem Sylwestrowym

27.12.2013 - 1.01.2014r.

     Przygotowanie do dojrzałego przeżywania miłości w sakramencie małżeństwa jest jedną z najpilniejszych potrzeb czasów, w których żyjemy. Dlatego warto zachęcić do udziału w tych rekolekcjach młodych ludzi, którzy w poważny sposób myślą o przygotowaniu do sakramentu małżeństwa. Rekolekcjedla narzeczonych są szansą, by spotkać żywego Pana Jezusa i zaprosić Go do swego życia, do małżeństwa jako Pana i Zbawiciela;lepiej poznać siebie, wzajemne oczekiwania i zgłębić wiele zagadnień małżeńskiego życia.

Narzeczeni otrzymują dokument uczestnictwa w katechezach przedmałżeńskich.

 

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman","serif";}

TERMIN: 27.12.2013r. - 1.01.2014r.

UCZESTNICY: narzeczeni nie tylko z Ruchu Światło-Życie, ale wszyscy, którzy chcą zaprosić Jezusa do swojego życia; narzeczeni z wyznaczoną datą ślubu, ale także ci, którzy odkrywają, że pragną być razem. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona (możemy przyjąć tylko 15 par), o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

MIEJSCE: Krościenko nad Dunajcem – Centrum Ruchu Światło-Życie

KOSZT: 840 zł (od pary z balem)

ZGŁOSZENIA NA REKOLEKCJE: do 30 listopada 2013r.

Centralna Diakonia Oaz Rekolekcyjnych (CDOR)

ul. Ks. F. Blachnickiego 2,

34-450 Krościenko nad Dunajcem

tel. 660 447 475 (Grażyna Miąsik)

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.oaza.pl/cdor

     Przygotowanie do dojrzałego przeżywania miłości w sakramencie małżeństwa jest jedną z najpilniejszych potrzeb czasów, w których żyjemy. Dlatego warto zachęcić do udziału w tych rekolekcjach młodych ludzi, którzy w poważny sposób myślą
o przygotowaniu do sakramentu małżeństwa.
Rekolekcjedla narzeczonych są szansą, by spotkać żywego Pana Jezusa i zaprosić Go do swego życia, do małżeństwa jako Pana
i Zbawiciela;lepiej poznać siebie, wzajemne oczekiwania i zgłębić wiele zagadnień małżeńskiego życia.

Narzeczeni otrzymują dokument uczestnictwa w katechezach przedmałżeńskich.

·      TERMIN: 27.12.2013r. - 1.01.2014r.

·      UCZESTNICY: narzeczeni nie tylko z Ruchu Światło-Życie, ale wszyscy, którzy chcą zaprosić Jezusa do swojego życia; narzeczeni z wyznaczoną datą ślubu, ale także ci, którzy odkrywają, że pragną być razem. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona (możemy przyjąć tylko 15 par), o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

·         KOSZT:840 zł od pary(z balem)

·         ZGŁOSZENIA -  do 30 listopada 2013r.:

·         KONTAKT:

Centralna Diakonia Oaz Rekolekcyjnych (CDOR),
ul. Ks. F. Blachnickiego 2 ,
34-450 Krościenko nad Dunajcem,
tel. 660 447 475 (Grażyna Miąsik),
email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

www.oaza.pl/cdor Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE
   
© OAZA.PL/CDOR