narzeczeni-2012„JAK KOCHAĆ I BYĆ KOCHANYM"

Diakonia Centrum na Kopiej Górce
serdecznie zaprasza na

REKOLEKCJE EWANGELIZACYJNE DLA NARZECZONYCH

Przygotowanie do dojrzałego przeżywania miłości w sakramencie małżeństwa jest jedną z najpilniejszych potrzeb czasów, w których żyjemy. Dlatego warto zachęcić do udziału w tych rekolekcjach młodych ludzi, którzy w poważny sposób myślą o przygotowaniu do sakramentu małżeństwa. Rekolekcjedla narzeczonych są szansą, by spotkać żywego Pana Jezusa i zaprosić Go do swego życia, do małżeństwa jako Pana i Zbawiciela;lepiej poznać siebie, wzajemne oczekiwania i zgłębić wiele zagadnień małżeńskiego życia.

Narzeczeni otrzymują dokument uczestnictwa w katechezach przedmałżeńskich.

TERMIN: 29 IV 2014r. – 4 V 2014r.

UCZESTNICY: narzeczeni nie tylko z Ruchu Światło-Życie, ale wszyscy, którzy chcą zaprosić Jezusa do swojego życia; narzeczeni z wyznaczoną datą ślubu, ale także ci, którzy odkrywają, że pragną być razem. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona (możemy przyjąć tylko 15 par), o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

KOSZT: 350 zł od osoby

ZGŁOSZENIA - do 20 III 2014r.:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KONTAKT:

Centralna Diakonia Oaz Rekolekcyjnych (CDOR),
ul. Ks. F. Blachnickiego 2 ,
34-450 Krościenko nad Dunajcem,
tel. 660 447 475 (Grażyna Miąsik),
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.oaza.pl/cdor

   
© OAZA.PL/CDOR