ORD Strzegom

Zadaniem ORD
jest ukazanie uczestnikom
całościowej wizji i syntezy Ruchu Światło-Życie
w celu wezwania ich do świadomej akceptacji programu Ruchu
i oddania się w nim na służbę, stosownie do swoich możliwości.

(Ks. F. Blachnicki)

Diakonia Formacji Diakonii Archidiecezji Wrocławskiej zaprasza osoby po podstawowej formacji deuterokatechumenalnej w Ruchu Światło-Życie do udziału w Oazie Rekolekcyjnej Diakonii (ORD), która odbędzie się w Strzegomiu, w dniach 6-10 listopada 2019 r. 

 Serdecznie zapraszamy:

·         studentów, dorosłych oraz małżeństwa po podstawowej formacji deuterokatechumenalnej w Ruchu (3 stopnie oaz i 3 etapy pracy w grupach pooazowych);

  • kapłanów, osoby konsekrowane, alumnów seminariów duchownych, zainteresowanych Ruchem ze względu na swoje powołanie w Kościele, dla których ORD może stać się pierwszą, całościową prezentacją charyzmatu Ruchu Światło-Życie.

TERMIN:  6-10.11.2019 r.

Na rekolekcje należy przyjechać punktualnie w dniu rozpoczęcia. Ze względu na szczególny układ treści rekolekcji i ciągłość tematyczną nie ma możliwości dojechania w trakcie już rozpoczętych rekolekcji. Zgłaszając udział w rekolekcjach, należy wziąć udział w ich całości aż do ostatniego dnia (początek 6.11.2019 r.  – godz. 18.00; zakończenie 10.11.2019 r. – godz. 18.00).

MIEJSCE:  

Klasztor S. Elżbietanek

Ks. Prał. Stanisława Siwca 3

58-150 Strzegom

 

PROWADZĄCY:

Ks. Radosław Rotman – Moderator diecezjalny

Grażyna Miąsik

KOSZT:

Na koszt rekolekcji składa się wiele czynników, a cena ostateczna uwzględnia zakwaterowanie, wyżywienie, materiały dla dorosłych i dla dzieci oraz koszty związane z pobytem osób zajmujących się dziećmi w trakcie zajęć rodziców.

-        uczniowie i studenci –  350 zł

-        dorośli – 390 zł

-        dzieci: do 2 lat – 80 zł

-        dzieci: 3-6 lat – 250 zł

-        dzieci: 7-12 lat –  300 zł

-        dzieci starsze – 350 zł

UWAGA: Jeżeli przeszkodą do wzięcia udziału  w tych rekolekcjach są koszty, jest możliwość dofinansowania z Funduszu Rekolekcyjnego!

ZGŁOSZENIA:

Najpóźniej do 15.10.2019 r. lub do wyczerpania miejsc.

Kontakt:

Grażyna Miąsik – tel. 660 447 475 (po godz. 20.00);  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

ZGŁOSZENIA:

Zgłoszenia można dokonać przez formularz elektroniczny: LINK

Uczestnik po wypełnieniu zgłoszenia otrzyma automatyczne potwierdzenie, że zgłoszenie zostało przesłane organizatorom. Po zweryfikowaniu przez odpowiedzialnych zgłoszeń i liczby dostępnych w ośrodku miejsc, uczestnik otrzyma e-mail potwierdzający przyjęcie zgłoszenia ze wskazaniem kwoty zadatku wraz z numerem konta, na jaki powinna zostać wpłacona. Dopiero wpłata zadatku skutkuje umieszczeniem uczestników na liście zapisanych na rekolekcje (i rezerwację miejsca w ośrodku). Zadatek oznacza kwotę niepodlegającą zwrotowi na rzecz uczestnika w przypadku jego rezygnacji z udziału w rekolekcjach, za wyjątkiem sytuacji, gdy uczestnik znajdzie na swoje miejsce inna osobę (osoby), która będzie mogła zapełnić zwalniane przez uczestnika (uczestników) miejsca.


Pozostałą część opłaty za rekolekcje uczestnik zobowiązany jest uiścić zaraz po przyjeździe do domu rekolekcyjnego u osoby wyznaczonej lub w inny sposób uzgodniony z odpowiedzialnymi za organizację rekolekcji.

   
© OAZA.PL/CDOR