alpinizmSZKOŁA EWANGELICZNEGO ALPINIZMU

Rola rachunku sumienia,
kierownictwa duchowego i spowiedzi świętej
w rozwoju życia duchowego.

TERMIN: 5 -10 VII 2014r.

Życie duchowe może się rozpocząć tylko poprzez nowe narodziny, poprzez udzielenie nam Ducha Świętego, poprzez wkroczenie Boga żywego w nasze życie. To jest początek, o którym mówi Chrystus, wskazując na Nikodema. [..]
Zaczynam sobie uświadamiać jak wielką łaską jest mieć dobrego spo-wiednika i kierownika duszy. To jest warunek postępu w życiu duchowym.[...]
Po spowiedzi u o. Piotra Rostworowskiego dojrzało postanowienie, aby obrać go nareszcie za stałego spowiednika i kierownika duchownego. Skoń¬czyć z tymi spowiedziami „po drodze".

(Sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki)

fos-zoe-chmury

TERMIN: 5 -10 VII 2014r.

PROWADZĄCY: o. Maciej Konenc SJ (Wrocław), Grażyna Miąsik (Krościenko n. D), animatorzy

UCZESTNICY: studenci, dorośli, rodziny z Ruchu Światło-Życie (przynajmniej po I stopniu); osoby spoza Ruchu Światło-Życiemające już doświadczenie życia duchowego.

KOSZT : 290 zł – pracujący; 260 zł – młodzież i studenci; 180 zł - dzieci (3-12 lat);260 zł - starsze dzieci

Zgłoszenia: najpóźniej do 20 V 2014r.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt:
Centralna Diakonia Oaz Rekolekcyjnych (CDOR)
ul. Ks. F. Blachnickiego 2,
34-450 Krościenko nad Dunajcem
tel. 18/2623235; 660 447 475 (Grażyna Miąsik), mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Grażyna Miąsik - CDOR

   
© OAZA.PL/CDOR