indeksOAZA JEDNOŚCI DIAKONII OAZ REKOLEKCYJNYCH

OJDOR

         Częstochowa, 9-11 XI 2012 r.

Osoby posługujące w Diecezjalnych Diakoniach Oaz Rekolekcyjnych, a także pragnące przygotować się do tej posługi serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej Oazie Jedności Diakonii Oaz Rekolekcyjnych (OJDOR),.

OJDOR to czas modlitwy i formacji, a także uczenia się posługi w DOR. To także dzielenie się swoim doświadczeniem i czerpanie nowych pomysłów – nie tylko organizacyjnych.

Centralna Diakonia Oaz Rekolekcyjnych służy i pomaga diakoniom diecezjalnym
w przygotowaniu i prowadzeniu rekolekcji. Spotkania przedstawicieli DOR rozwijają w ten sposób dar jedności, pozwalają na odkrywanie stojących przed nami zadań i uczą stylu posługi. Są też miejscem dzielenia się, wymiany doświadczeń i wzajemnej pomocy.

Jeśli w diecezji nie ma DOR, prosimy moderatorów diecezjalnych o wydelegowanie osób zainteresowanych posługą w tej diakonii. Byłoby dobrze, gdyby diecezje były reprezentowane przynajmniej przez 2osoby.

TERMIN: 9-11 XI 2012 r.(ropzoczęcie w piątek, godz. 19.00; zakończenie w niedzielę ok. godz. 14.00)

MIEJCE: Dom Ruchu Światło-Życie w Częstochowie (Lisiniec) ul. Dobrzyńska 112/114

DOJAZD: z centrum Częstochowy: od dworca PKP i PKS autobusem nr 12 w stronę Gnaszyna, wysiąść na przystanku „Dobrzyńska”

KOSZT: 130 zł; małżeństwa 230 zł (w cenie noclegi, wyżywienie, materiały, koszty organizacyjne) ewentualne koszty dodatkowe - możliwość wypożyczenia pościeli - 10 zł.

ZGŁOSZENIA: prosimy kierować najpóźniej do dnia 30 października 2012r. do Grażyny Miąsik, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 660 447 475.

PRZYGOTOWANIE DO OJDOR:

Prosimy o przeczytanie i przywiezienie „Niezbędnika DOR” (można znaleźć na www.oaza.pl/cdor) oraz przygotowanie (zebranie) uwag dotyczących „Niezbędnika”.

 

Grażyna Miąsik

Odpowiedzialna za CDOR

 

Wrocław, 11 X 2012 r.

   
© OAZA.PL/CDOR