Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 29 lipca 2015, 21:44    

Dzień Wspólnoty II turnusu


27 lipca przypadał Dzień Wspólnoty II turnusu. W Centrum Ruchu w Krościenku zgromadziło się 1700 osób – 40 oaz rekolekcyjnych.

fot. Krzysztof Jankowski

Mszy św. koncelebrowanej przez 44 kapłanów przewodniczył bp Adam Szal, delegat Episkopatu ds Ruchu Światło-Życie. Godzinie Odpowiedzialności przewodniczył ks. Wojciech Ignasiak, moderator krajowy Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. Jedno ze świadectw podczas nabożeństwa wygłosił moderator generalny Ruchu ks. Marek Sędek. Z dnia wspólnoty wysłano listy jedności do Ojca Świętego oraz do biskupów, wśród nich poprzedniego moderatora generalnego bpa Adama Wodarczyka.

Dni wspólnoty organizowane przez Centrum w Krościenku odbyły się również w Łukowicy, Poroninie i Kamienicy, obejmując łącznie (wraz z Krościenkiem) 3200 osób.

(zdjęcia Krzysztof Jankowski)

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE