Warsztaty ONŻ II/OR II 9-11.02.2024

Diecezjalna Diakonia Liturgiczna Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Warszawskiej serdecznie zaprasza na warsztaty dotyczące przygotowania rekolekcji wakacyjnych ONŻ II /OR II (zarówno młodzieżowych, jak i rodzinnych).

Celem warsztatów jest przedstawienie wizji liturgii, do jakiej wychowuje Ruch, omówienie kluczowych zagadnień związanych ze szkołą liturgiczną podczas rekolekcji i podzielenie się praktycznymi doświadczeniami oraz rozwiązaniami wypracowanymi w naszej diecezji.

Warsztaty skierowane są do wszystkich, którzy odpowiadają za przygotowanie rekolekcji drugiego stopnia i którym „dwójka” jest bliska, w szczególności do animatorów liturgicznych podejmujących posługę na tych rekolekcjach oraz moderatorów, moderatorek i par moderatorskich odpowiedzialnych w diecezjach za ONŻ II/ OR II. Zapraszamy również pary diecezjalne oraz członków diakonii oaz rekolekcyjnych.

Warsztaty odbędą się w dniach 9-11.02.2024 w domu rekolekcyjnym zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża w podwarszawskich Laskach (przyjazd w piątek wieczorem, wyjazd w niedzielę po południu). Koszt z noclegami: 260 zł. Istnieje również możliwość uczestnictwa w ramach tzw. pobytu dziennego, bez noclegu. 
W zależności od zainteresowania w grę wchodzi także możliwość udziału online.

Zgłaszać się można do 22.01.2024 na adres: anna.t.porczyk(małpa)gmail.com. 
Ze względu na możliwości lokalowe ośrodka, ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Jednocześnie jednak postaramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby każdy, kto chciałby uczestniczyć w warsztatach, mógł mieć taką możliwość 🙂