Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 13 lutego 2016, 22:28    

Triduum Paschalne na stronach „Wieczernika”


swiatloJak zawsze na początku Wielkiego Postu w serwisie „Wieczernika” uruchomiono stronę poświęconą Triduum Paschalnemu. Na stronie znajdziemy bogaty zestaw komentarzy do liturgii Triduum – 12 różnych opracowań komentarzy. Komentarze różnią się nie tylko stylem (charakterystycznym dla poszczególnych autorów), ale również objętością oraz momentami liturgii, które są komentowane. Można więc wybrać komentarze odpowiadające konkretnej wspólnocie przeżywającej Triduum Paschalne.

Oprócz tego strona zawiera niemal dwadzieścia artykułów przybliżających najświętszy czas chrześcijaństwa, dokumenty Kościoła na temat Triduum oraz świadectwa o przeżywaniu Triduum Paschalnego.

Adres strony: http://www.wieczernik.oaza.pl/triduum

Zapraszamy do korzystania ze strony zarówno podczas przygotowania liturgii Triduum jak i podczas osobistego przygotowania do przeżycia tego czasu.

—————————————————-

„Wieczernik”
http://www.wieczernik.oaza.pl/
http://www.facebook.com/wieczernik.pismo
os. Stare Żegrze 32/5
61-249 Poznań
tel. 61 879 77 69
wieczernik@oaza.pl
zamówienia i prenumerata:
tel. 061 862 53 73
prenumerata@wieczernik.oaza.pl

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE