Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 4 grudnia 2017, 14:28    

Aktywny czas oczekiwania

Adwentowe propozycje dla oazowiczów


Na facebookowej stronie naszego ruchu ruszyła akcja adwentowa.  Zapraszamy do wzięcia udziału w przygotowaniu do Bożego Narodzenia. Każdego dnia będziemy publikować krótkie zadania, które pomogą w owocnym przeżywaniu tego czasu. – czytamy w opublikowanej wiadomości. Dla wytrwałych i aktywnych uczestników akcji przewidziano nagrody ufundowane przez Wydawnictwo Światło-Życie.

Przy okazji zapraszamy na nasz oazowy fanpage:
https://www.facebook.com/oazowy/

***

Inną ciekawą inicjatywą są Adwentowe Czekoladki 2017  ks. Danielskiego – codzienna motywacja do świętości.  Inicjatywa została zaproponowana przez katowicką diakonię formacji diakonii przy współudziale diakonii komunikowania społecznego.
Szczegóły znajdziemy na stronie:
http://katowice.oaza.pl/adwentowe-czekoladki-2017

 

 

 

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE