Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 28 lutego 2017, 21:13    

Blachnicki na Wielki Post


Ruch Światło-Życie archidiecezji krakowskiej przygotował inicjatywę „Blachnicki na Wielki Post”. Każdy, kto będzie chciał wziąć w niej udział, przez cały Wielki Post począwszy od Środy Popielcowej będzie otrzymywał codziennie krótki cytat ze słów ks. Blachnickiego. Subskrypcji można dokonać podając swój numer telefonu na stronie www.blachnickinawielkipost.pl. Fragmenty nauczania naszego Założyciela będą przesyłane SMS-em, e-mailem bądź poprzez link do strony internetowej.

Ks. Michał Leśniak, moderator diecezjalny z Krakowa, w wypowiedzi dla Katolickiej Agencji Informacyjnej stwierdza: „Nauczanie ks. Blachnickiego jest prorocze – to, co mówił, kiedy żył, sprawdza się obecnie. Warto zapoznawać się z jego słowami, gdyż miał niesamowite wyczucie potrzeb człowieka, zwłaszcza młodego. I był we wszystkim co robił bardzo autentyczny – żył tak, jak mówił i się modlił, co może być niesamowicie pociągającym przykładem”

Zapraszamy więc na stronę http://www.blachnickinawielkipost.pl/

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE