Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 28 lipca 2017, 20:22    

Dzień Wspólnoty II turnusu


GNIEZNO

„Kościół nie jest dla siebie, nie jest ufortyfikowaną twierdzą. Kościół to wspólnota w drodze, która wychodzi do innych, która innych spotyka i ogarnia. Masz dawać, a nie powtarzać bez przerwy: ja, ja, ja, dla mnie, o mnie, ze mną” – przypomniał dziś w Gnieźnie Prymas Polski abp Wojciech Polak.
czytaj więcej

USTROŃ I KONIAKÓW

– Każdy z nas jest wezwany i posłany przez Ducha Świętego. Macie misję do spełnienia jako ludzie Ducha Świętego – przekonywał metropolita katowicki. Zaraz później dodał, że oazowicze ewangelizując innych, muszą pamiętać też i o swojej formacji.
czytaj więcej

LIPIE

W kościele w Lipiu 28 lipca zgromadziło się ponad 150 oazowiczów – uczestników II turnusu letnich rekolekcji oraz innych członków Ruchu Światło-Życie. Mszy św. przewodniczył bp Edward Dajczak.
czytaj więcej

BIELSKO-BIAŁA

​​Wspólnoty oazowe dzieci, młodzieży i rodzin, przeżywające swoje wakacyjne rekolekcje na drugim turnusie w: Brennej, Bystrej Krakowskiej, Czernichowie, Krakowie, Zarzeczu i Zagórniku, spotkały się na dniu wspólnoty Oazy Wielkiej Góra Oliwna w kościele św. Pawła Apostoła na bielskim Osiedlu Polskich Skrzydeł.
czytaj więcej

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE