Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 31 stycznia 2019, 20:40    

Informacja dotycząca konkursu na znak roku


Uprzejmie informujemy, że konkurs na Znak roku 2019 w Ruchu Światło-Życie nie został rozstrzygnięty.
Zgodnie z obowiązującym regulaminem konkursu (patrz. pkt. 6 REGULAMIN KONKURSU NA ZNAK ROKU 2019 W RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE, dostępny na stronie www.wydawnictwo-oaza.pl) Wydawnictwo zarekomendowało pięć prac konkursowych do Centralnej Diakoni Jedności (dalej CDJ). Jednak żadna z nich nie została zaakceptowana przez CDJ, a tym samym zakwalifikowana do dalszego etapu.
Bardzo dziękujemy za wszystkie nadesłane prace konkursowe. Autorzy otrzymają przewidziane ww. regulaminem upominki dla uczestników konkursu.

Dalsze prace nad znakiem Roku 2019 w Ruchu Światło-Życie pozostają w gestii Moderatora Generalnego Ruchu i Centralnej Diakoni Jedności.

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE