Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 24 czerwca 2016, 21:10    

Jubileusz o. Andrzeja Lemiesza


W Roku Miłosierdzia jubileusz 25-lecia święceń kapłańskich obchodzi jezuita o. Andrzej Lemiesz, który 4 lipca br. zaprasza członków Ruchu Światło-Życie na wspólne świętowanie do Kalisza. Mszy św. o godz. 1730 przewodniczyć będzie i kazanie wygłosi ks. bp Adam Wodarczyk.

O. Andrzej jest duchowym synem o. Czesława Chabielskiego SJ, założyciela ośrodka oazowego w Suchej na Pomorzu. Posługiwał m. in. w Bydgoszczy, Piotrkowie Trybunalskim i Kaliszu jako moderator, asystent Odnowy w Duchu Świętym i opiekun Młodzieżowych Kół Radia Maryja. Od wielu lat prowadzi rekolekcje dla młodzieży w ośrodku rekolekcyjnym w Suchej na Pomorzu.

Wielu słuchaczom Radia Maryja znany jest z czwartkowych medytacji według wskazań św. Ignacego Loyoli.

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE