Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 29 czerwca 2018, 18:25    

Już jutro otwarcie oazowych ścieżek w Centrum Ruchu


30 czerwca 2018 r. o godz. 1400. w Centrum Ruchu Światło-Życie w Krościenku n. Dunajcem nastąpi otwarcie „oazowych ścieżek” .

Od tego dnia aż do 20 września codziennie będzie można je zwiedzać w godzinach 9-18. Wędrówkę po „oazowych ścieżkach” i jej około pięćdziesięciu przystankach można będzie łączyć z wykorzystaniem przewodnika audio oraz aplikacji pobranej na telefon.

„Mamy nadzieję, że właśnie w taki sposób turyści i goście poznają nasz Ruch. To także katecheza na temat życia duchowego, rodzinnego, wyboru powołania czy nawrócenia” – powiedział Katolickiej Agencji Informacyjnej ks. Marek Sędek, moderator generalny.

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE