Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 7 maja 2016, 20:47    

Kolejny oazowy biskup!!!


ks. WłodarczykW sobotę, 7 maja 2016 roku, podczas Diecezjalnej Pielgrzymki Żywego Różańca do Skrzatusza, ogłoszono decyzję papieża Franciszka, który mianował ks. Krzysztofa Włodarczyka biskupem pomocniczym diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej.

Biskup nominat od bardzo wielu lat jest związany z Ruchem Światło-Życie. Jest członkiem Stowarzyszenia „Diakonia Ruchu Światło-Życie” i Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. W latach 1996-2003 pełnił funkcję asystenta kościelnego Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej z Lipia. W szczególny sposób związany jest z gałęzią rodzinną Ruchu. W latach 1998-2005 pełnił posługę moderatora diecezjalnego Domowego Kościoła. Zawsze był wtedy obecny na Dniach Wspólnoty Diakonii Diecezjalnych filii poznańskiej. Obecnie jest moderatorem rejonu koszalińskiego.

Poprowadził niezliczoną ilość rekolekcji dla małżeństw i rodzin. Podczas tegorocznych wakacji ma być moderatorem Oazy Rodzin stopnia I w Rokitnie.

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE