Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 20 stycznia 2017, 22:09    

Moje spotkanie z ks. Franciszkiem Blachnickim


W związku ze zbliżającą się 30 rocznicą śmierci ks. Franciszka Blachnickiego Ruch Światło-Życie Archidiecezji Lubelskiej gorąco zachęca wszystkich oazowiczów, od najmłodszych – po najwcześniej urodzonych, do włączenia się w stworzenie wyjątkowej Księgi Życia.

rocznicalublinŚwiadków życia ks. Franciszka zapraszamy do nadsyłania świadectw pt. „Moje spotkanie z ks. Franciszkiem Blachnickim”. Miłośników czytania oraz pragnących podejmować niecodzienne wyzwania zachęcamy do włączenia się w akcję: „Przeczytam 30 książek ks. F. Blachnickiego w roku 30 rocznicy jego śmierci”.

Nie pozwólmy, aby ta wyjątkowa rocznica przeminęła niezauważona przez nas samych i nasze rodziny.

Szczegóły na lubelskiej stronie Ruchu Światło-Życie

 

 

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE