Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 5 marca 2018, 16:32    

Zbieramy na figurę ks. Blachnickiego

Zamiast kupić coś dla siebie, wpłać na Kopią, jest w potrzebie!


Zostań sponsorem figury Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego, która stanie w  Krościenku nad Dunajcem na kamiennym postumencie w pobliżu wejścia do sekretariatu Centrum Ruchu na Kopiej Górce.

Figura naturalnej wielkości odlana z brązu została wykonana przez prof. ASP w Krakowie Karola Badynę i przedstawia Założyciela naszego ruchu w trakcie wygłaszanej przez niego konferencji w końcowym etapie jego życia.  Koszt jej wykonania to 80 000 zł. Na zdjęciu przedstawiono wykonany z plasteliny dokładny model figury, na podstawie której powstaje odlew z brązu.

W intencji  wszystkich ofiarodawców  piątego dnia każdego miesiąca (lub w pobliżu tej daty) sprawuję Eucharystię w kaplicy Chrystusa Sługi w Krościenku.

ks. Marek Sędek

AKTUALNY STAN WPŁAT:

WPŁAT MOŻNA DOKONYWAĆ NA PONIŻSZE KONTO:

Stowarzyszenie Diakonia Ruchu Światło-Życie ul. ks. F. Blachnickiego 2, Krościenko n. D. nr konta: 10 1560 1108 0000 9060 0019 2360
tytuł wpłaty: Darowizna na figurę ks. F. Blachnickiego

 

 • Robert🇵🇱💯

  Coś się ten wskaźnik zaciął chyba…

 • Michał Suchar Kmiecik

  Bez sensu tyle pieniędzy wydawać.

  • Robert🇵🇱💯

   Judasz też tak mówił…

   (Mt 26,8)

   • Krzysiek

    Uczniowie, być może Judasz też, poprawiam, bo ogólnie porównanie czyjegoś zachowania do zachowania Judasza brzmi zdecydowanie za ostro. Jezus argumentuje czyn kobiety, jako dobry uczynek wobec Jego, a budowanie figur to trochę inna sprawa. Więc nie tworzyłbym takiego porównania.

    • Robert🇵🇱💯

     U św. Jana (J 12, 4) jest doprecyzowane, że to Judasz był tak skonfundowany. Może i za ostre porównanie, ale nie przepadam za takim marudzeniem. Dla takich maruderów na wszystko szkoda pieniędzy. Nie chce – niech nie daje, niech wspiera, inne dzieła. Ale niech nie komentuje, że mu szkoda złotówki, której nie wydał.

KOMENTARZE
 1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Zobacz

Rekolekcje

Zaproszenia

Kalendarz

STRONY OAZOWE