Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 5 marca 2018, 16:32    

Zbieramy na figurę ks. Blachnickiego

Zamiast kupić coś dla siebie, wpłać na Kopią, jest w potrzebie!


Zostań sponsorem figury Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego, która stanie w  Krościenku nad Dunajcem na kamiennym postumencie w pobliżu wejścia do sekretariatu Centrum Ruchu na Kopiej Górce.

Figura naturalnej wielkości odlana z brązu została wykonana przez prof. ASP w Krakowie Karola Badynę i przedstawia Założyciela naszego ruchu w trakcie wygłaszanej przez niego konferencji w końcowym etapie jego życia.  Koszt jej wykonania to 80 000 zł. Na zdjęciu przedstawiono wykonany z plasteliny dokładny model figury, na podstawie której powstaje odlew z brązu.

W intencji  wszystkich ofiarodawców  piątego dnia każdego miesiąca (lub w pobliżu tej daty) sprawuję Eucharystię w kaplicy Chrystusa Sługi w Krościenku.

ks. Marek Sędek

AKTUALNY STAN WPŁAT:

WPŁAT MOŻNA DOKONYWAĆ NA PONIŻSZE KONTO:

Stowarzyszenie Diakonia Ruchu Światło-Życie ul. ks. F. Blachnickiego 2, Krościenko n. D. nr konta: 10 1560 1108 0000 9060 0019 2360
tytuł wpłaty: Darowizna na figurę ks. F. Blachnickiego

 

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE