Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 9 marca 2016, 19:33    

Konkurs na logo Projektu Świadek


Instytut im. Księdza Franciszka Blachnickiego, pod patronatem Pani Doroty Seweryn, ogłasza konkurs na logo Projektu Świadek.

Wymagania, jakie powinna spełniać praca konkursowa:

 1. Projekt powinien być przystosowany do wszechstronnego wykorzystania w różnych formatach i rozmiarach (zarówno na materiałach promocyjnych i reklamowych, również elektronicznych, w grafice internetowej), jak i na przedmiotach użytkowych. Powinien posiadać cechy znaku nowoczesnego, czytelnego i zapadającego w pamięć oraz w sposób symboliczny odzwierciedlać cele i tematykę Projektu Świadek.
 2. Projekt musi być dziełem samodzielnym i oryginalnym. Zwycięzca konkursu zobowiązany jest do przeniesienia na organizatora wszelkich praw majątkowych do opracowanego przez siebie logo.
 3. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 3 prace.

Wersja amatorska

Pracę konkursową przyjmujemy w formie papierowej i/lub elektronicznej. Każda praca musi zawierać opis logo (idea, przesłanie, symbolika).

Wersja profesjonalna

Mile widziane jest przedstawienie pracy konkursowej w wersji profesjonalnej:

a) logo w wersji kolorowej,

b) logo w wersji monochromatycznej,

c) warianty wykorzystania projektu logo, np. poziomo, pionowo, w wersji podstawowej, w wersji uproszczonej.

Profesjonalnie wykonana praca konkursowa powinna być zaprezentowana w formie wydruku (z opisem logo); materiały wymienione w punktach a), b), c) – w formacie A4 na utwardzonej planszy oraz w wersji elektronicznej o rozdzielczości min. 300 dpi (pliki w formatach PDF lub JPG lub TIF oraz pliki otwarte w formatach PSD lub AI lub CDR lub EPS, zapisane na nośniku CD/DVD lub na pendrivie).

 1. Projekt logo należy przesłać na adres korespondencyjny Instytutu im. Księdza Franciszka Blachnickiego: ul. Ks. Wojciecha Danielskiego 13, 20-806 Lublin, i/lub bonkaleksandra@gmail.com z wpisaną w temacie e-maila treścią: „Konkurs na logo”.
 2. Termin nadsyłania prac: 30 Kwietnia 2016.
 3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 20 maja 2016 roku na stronie www.ifb.oaza.pl.
 4. Skład komisji konkursowej: Aleksandra Bonk (Kierownik projektu Świadek), Adam Kania (Grafik Komputerowy), Barbara Młodzianowska (Fundacja Światło-Życie).
 5. Nagroda: Każdy Uczestnik konkursu otrzyma drobny upominek. Zwycięzca zostanie obdarowany bonem w wysokości 150 PLN do zrealizowania w Wydawnictwie Światło- Życie.
KOMENTARZE
 1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
 2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
 3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
 4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

 • Formacyjne
 • Diakonijne
 • Inne

Zaproszenia

 • Centralne
 • Z Diecezji
 • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE