Zapraszamy na Strefa Młodych Festiwal!

5 października w hali Arena Sosnowiec odbędzie się koncert Strefa Młodych Festiwal” – spotkanie młodych ludzi z całej Polski w duchu Polskiej Lizbony z zeszłorocznych Światowych Dni Młodzieży!  

Wydarzenie wypełnione koncertami, spotkaniami z inspirującymi ludźmi, challengami, Q&A, warsztatami, ale przede wszystkim – BYCIEM RAZEM!

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in.: Arkadio, Luxtorpeda, Edzio Rap, o. Tomasz Maniura, o. Tomasz Nowak, Cukier, Andrzej Sobczyk, Ks. Sebastian Kosecki, Bp. Artur Ważny, Bp Grzegorz Suchodolski, Abp Adrian Galbas.

Ideą Strefa Młodych Festiwal jest stworzenie przestrzeni i czasu spotkania dla młodych ludzi! Będzie on odpowiedzią na ich pragnienia bycia w grupie, rozwoju swoich pasji, pielęgnowania talentów i po prostu – bycia szczęśliwym.

To przestrzeń dla młodych, by tworzyć wspólnotę, rozwijać swój potencjał i pielęgnować wartości chrześcijańskie wśród rówieśników.

Strefa Młodych Festiwal ma zainspirować młodych ludzi do bycia “tu i teraz” oraz działania w swoich środowiskach. Przez program wypełniony internetowymi challengami, gwiazdami Tik-toka i faktycznemu zaangażowaniu młodych w Festiwal przyczyni się do tego, aby pokazać im, że dobrą zabawę i wartościowe treści mogą znaleźć poza sferą on-line. 

Wydarzenie organizowane jest przy współpracy z Krajowym Biurem Organizacyjnym Światowych Dni Młodzieży.

Zapisy już od w kwietniu.