Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 27 lutego 2016, 23:47    

Oaza miłosierdzia


W piątek, 26 lutego 201r., modlitwą w kaplicy Matki Boskiej Częstochowskiej na Jasnej Górze rozpoczęła się XLI Kongregacja Odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie.

 

W czasie Kongregacji jej uczestnicy będą mogli rozważać hasło roku formacyjnego 2016/2017 „Miłosierni jak Ojciec” w perspektywie zadań, jakie stawia przed nimi ten temat.

Zobacz relację i materiały na stronie Biura Prasowego Jasnej Góry:

Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny…

 

Pierwszy dzień Kongregacji był również czasem, kiedy wspominano 29. rocznicę odejścia do Ojca założyciela Ruchu, Czcigodnego Sługi Bożego ks.  Franciszka Blachnickiego.

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE