Rezerwacja miejsc na 48. Kongregację Odpowiedzialnych

Podobnie jak w ubiegłych latach udostępniamy możliwość rejestracji delegatów na kongregację. Oprócz tradycyjnej formy rejestracji w dniu przyjazdu, dokonującej się przed wejściem na salę obrad (taka możliwość zapisu nadal będzie dostępna), można – unikając kolejki i niepotrzebnego stresu – w dniach od 1 do 20 lutego br. dokonać rejestracji internetowej.

Rejestracja internetowa rusza 1 lutego o godz. 12.00 (sektor A), 5 lutego o godz. 12.00 (sektor B)

W tym celu należy:

  • na stronie http://kongregacja.oaza.pl/rejestracja/ wybrać określone miejsce i zarezerwować je (analogicznie, jak przy rezerwacji miejsca w kinie);
  • osoby, które zarezerwowały miejsce, przechodzą weryfikację wg list otrzymanych od moderatora diecezjalnego Ruchu lub innej właściwej osoby (o czym poniżej), że są delegatami na kongregację;
  • następnie (po otrzymaniu maila o pozytywnej weryfikacji i potwierdzeniu rezerwacji) osoby te opłacają koszty organizacyjne (70 zł od osoby) na numer konta bankowego Stowarzyszenie Diakonia Ruchu Światło-Życie nr konta 89 8817 0000 0020 3300 2000 0020  z dopiskiem Kongregacja, miejsce nr… i po otrzymaniu drogą elektroniczną potwierdzenia wpłaty drukują swój imienny bilet, na podstawie którego będą wpuszczone na salę obrad. 

Proponowany system rejestracji wymaga precyzyjnego określenia ilości uczestników KO oraz potwierdzenia ze strony moderatorów diecezjalnych Ruchu lub innych właściwych osób, kto jest delegatem kongregacji. Każdy z uczestników otrzymuje indywidualne, numerowane miejsce na salę obrad.

Rezerwacje nieokreślone (brak wskazanej osoby – z imienia i nazwiska – która je zajmie), niepotwierdzone przez właściwego moderatora lub nieopłacone będą po 5 dniach anulowane.

Ze względu na czas realizowania i weryfikowania przelewów bankowych (uwaga: unikajmy wpłat w urzędach pocztowych, co zwykle wydłuża czas dokonania przelewu) system internetowy przyjmuje rezerwacje tylko do 20 lutego br. Po tym terminie delegaci kongregacji będą się mogli zarejestrować w tradycyjny sposób w dniu przyjazdu. W przypadku wątpliwości odnośnie do rejestracji na kongregację prosimy o kontakt na adres: sekretariat@oaza.pl.

>> REJESTRACJA NA 48. KONGREGACJĘ <<