Duch Święty nas posłał

Od 7 do 9 czerwca 2019 roku w Centrum Ruchu Światło-Życie odbywała się Centralna Oaza Matka. Spotkanie to jest wielkim świętem jedności i przyzywania Ducha Świętego oraz polecania Bogu wszystkich wakacyjnych dzieł Oazy Żywego Kościoła.

Był to równie wyjątkowy czas dla Diakonii Misyjnej. Siostra Katarzyna z Chin, Magda, Michał i Kacper przyjęli krzyż animatorski, Iza i Piotrek wstąpili do Stowarzyszenia Diakonia Ruchu Światło-Życie. Moderator generalny i animatorzy wyjeżdżający do Afryki otrzymali błogosławieństwo z rąk bpa Krzysztofa Włodarczyka, delegata KEP ds. RŚ-Ż.

Ustawienie stoiska misyjnego sprzyjało rozpowszechnianiu tego pięknego dzieła. Duch nas posłał i pobłogosławił przez ręce biskupa na wyjazd do Afryki, przeprowadziliśmy tysiące cudownych rozmów. Teraz możemy działać. Na chwałę Jezusa! Będzie się działo!- tak o tym wydarzeniu opowiadała Judyta Sowa, odpowiedzialna za Afrykę. Najbliższy czas będzie dla nas bardzo intensywny. Wyjazdy i przyjazdy na oazy rekolekcyjne, prezentacje misyjne na oazach letnich, zbiórki – to wszystko potrzebuje Waszego modlitewnego wsparcia, o które gorąco prosimy. Po wakacjach ani na moment nie zwolnimy tempa, bo już za chwilę Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny i Oaza Jedności Diakonii Misyjnej. Ad maiorem Dei gloriam

za: www.misje.oaza.pl

zdjęcia: FOTO.oaza.pl